Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN)


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt ogłosić rozpoczęcie nowego konkursu sponsorowanego przez sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN)
Konkurs polegał by na utworzeniu filmu prezentującego/reklamującego wyżej wymieniony sklep, jego asortyment i zalety.

Każdy swoje zgłoszenie musi wysłać na meila(podany w regulaminie) oraz wstawić link w tym temacie. Rozmowy na temat konkursu prowadzone będą w osobnym temacie(TUTAJ)

§ 1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest:

Serwis www.forumfajerwerki.pl

2. Fundatorem nagród jest:

BIGFUN s.c.

Wawrochy 10

12-100 Szczytno

www.fajerwerki-net.pl

3. Konkurs trwa od 18 października 2011 roku do 10 grudnia 2011 roku.


§ 2 Uczestnicy konkursu

1. Konkurs ma charakter otwarty, może brać w nim udział każda zainteresowana osoba, która jest zarejestrowanym użytkownikiem forumfajerwerki.pl oraz zgłosi chęć startu w konkursie w odpowiednim temacie na forum.


§ 3 Zasady udziału w konkursie

1. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.

2. W konkursie mogą uczestniczyć jedynie osoby zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Uczestnicy konkursu mają za zadnie wykonać film prezentujący/reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl. W filmie musi pojawić się nazwa i adres organizatora konkursu oraz fundatora nagród (mile widziane logo organizatora i fundatora nagród) (patrz §1 pkt 1.).

4. Film musi trwać minimum 1 minutę.

5. Koszt wysyłki nagród pokrywa organizator.

6. Prace umieszczacie w serwisie youtube.pl

7. Zgłoszenie tytułem: "Film prezentujący/reklamujący sklep - www.fajerwerki-net.pl & www.forumfajerwerki.pl" wraz z danymi teleadresowymi należy przesłać na adres mailowy arturo@sys-com.pl.

8. Użytkownicy, którzy wykonają filmy cechujące się najlepszą formą, treścią oraz pomysłem zostaną nagrodzeni.

9. Zabrania się stosowania natarczywej reklamy, przez co rozumie się zamieszczane linków do filmu wbrew regulaminowi i tematyce danego serwisu.

10. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jeden film.


§ 4 Nagrody

1. W konkursie przewidziano nagrody dla 3 osób z podziałem na kategorie oceny.

2. Nagrody za:

Zaangażowanie - ocena przyłożenia się do utworzenia filmu: bon na zakupy w sklepie sponsora o wartości 200zł

Pomysłowość - ocena pomysłu jakim cechuje się dany film: bon na zakupy w sklepie sponsora o wartości 150zł

Ilość oglądnięć filmu - wygrywa film który ma największą oglądalność: bon na zakupy w sklepie sponsora o wartości 100zł

3. Zwycięzców wybierze Jury, w skład którego wchodzą organizator oraz fundator ( patrz § 1).

4. W przypadku wyboru zwycięscy kategorii "Ilość oglądnięć filmu" organizator lub sponsor konkursu może zażądać szczegółowych statystyk oglądalności.

5. Jedna osoba może wygrać maksymalnie w jednej kategorii.


§ 6 Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo przerwania, zmiany lub przedłużenia Konkursu w razie wystąpienia przyczyn od niego niezależnych.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu

3. Fundator nagród ma pełne prawa autorskie do filmów laureatów.

4. Osoby, które nie spełnią któregokolwiek z wymogów określonych w niniejszym

Regulaminie lub podadzą nieprawdziwe informacje, zostaną automatycznie

wyłączone z Konkursu.

5. Przystąpienie uczestnika do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją treści

niniejszego Regulaminu.

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po jego zakończeniu na stronie www.forumfajerwerki.pl



Pamiętajcie że wyniki nie są przesądzone !!
W dzisiejszej rozmowie jeden z użytkowników powiedział mi że nie warto startować bo z góry wiadomo kto wygra a tak właśnie nie jest !
Każdy z was ma szansę na wygraną nie wybierzemy zwycięscy którego praca jest szałowa a praktycznie nie nawiązuje do tematyki pirotechnicznej, wystarczy przyłożyć się, zrobić coś indywidualnego i pomysłowego !
Tak więc życzymy wszystkim powodzenia i zachęcamy do brania udziału w konkursie !

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film:


Zapraszam do oglądania :)

wykluczenie możliwości przyjęcia nagrody w kategorii "Ilość oglądnięć filmu"
Powód ? złamanie zasad reklamowania filmu
przyjęto Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Zapraszam wersja poprawiona !

P.S Ta kreska na środku jest możliwość poprawienia , lub w wersji z innym rozszerzeniem na prośbe organizatora w przypadku zajęcia jakiegoś miejsca .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przestawiam wam moją propozycję. Przepraszam, że z tak dużym opuźnieniem, ale przy mojej radiówce nie da się tak łatwo wgrać filmu na youtube.. Wgrywam pomimo tego czy zostanie zaakceptowany czy też nie, liczę na przychylność jury :)

http://www.youtube.com/watch?v=5tBmt3Gj1kI&feature=channel_video_title



PS. Ciągle przetwarza.. do rana powinno zostać wgrane..

przyjęto Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są już znane !!!



Nagroda za zaangażowanie (200zł) wędruje do
Crispers5

Nagroda za pomysłowość (150zł) wędruje do
fpshooter

Nagroda za ilość oglądnięć filmu (100zł) wędruje do
Cooli

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...