Skocz do zawartości
  • 0

Stuff 500-700zł


pokepim

Pytanie

Witam, otóż po dłuzszej nieobecności, a zarazem będąc nie za bardzo na czasie, nie wiem co teraz jest najlepszym wyborem z poszczególnych działów.
Chciałbym się dowiedzeić, co ułożyć do stuffu mieszczącego się w cenie 500-700zł.
Poprzedniego sylwestra kupiłem w biedrze wyrztnie 19 strzałowe, był naprawdę świetne, więc je na pewno dołożę jeszze do tego.
Jednak bardziej mnie interesują większe wyrzutnie, oraz moździerze, jakieś rzymskie ognie z dobrymi efektami, pierdółki na 1-2 godziny zabawy, i fontanny, co można byłoby z nich zrobić ciekawy pokaz.
Jeżeli chodzi o wyrzutnie to interesują mnie takie, które trwają dłużej niż minutę, kupiłem wyrztnie tbx610 tirplexa i byłem pod naprawdę wielkim wrażeniem. Chyba najlepsza wyrzutnia jaką widziałem do tej pory, także wyrzutnie mogą być podobne do tej. No i też parę mniejszych i kątówki :). Jeżeli chodzi o firmy to przede wszystkim Jorge, Triplex, SuperPower (hurtownia niedaleko warszawy jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Osobiście nie lubię układać gotowych stuffów bo i tak połowę rzeczy zazwyczaj się wywala z takiej listy... a więc przedstawię ci listę produktów które powinny się znaleźć w stuffie każdego :)

TXB400
TXB475
TXB474
YHW100
YHW009
JW07
Cała seria 16 shot 20mm triplexa
JW39
JW4008
JW4009
BS101
JW1020/1

Nie wszystkie strzelają minutę ale co za problem użyć lontu :) Co do pierdół to nie będę doradzał bo zazwyczaj bierze się co jest dostępne.

mam nadzieję, że trochę pomogłem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki z pewnością wezmę to pod uwagę.
Co do pierdół, to wiem, ale kiedyś były takie dobre petardy, nie pamiętam ich nazw, dodawane był jako gratis przy współnym zamawianiu.
No i jakaś główna wyrzutnia powyżej minuty? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki z pewnością wezmę to pod uwagę.
Co do pierdół, to wiem, ale kiedyś były takie dobre petardy, nie pamiętam ich nazw, dodawane był jako gratis przy współnym zamawianiu.
No i jakaś główna wyrzutnia powyżej minuty? ^^



Co do petard, to wiedz, że TXB859 jest odpowiednikiem FP3. Myśle, że te petardy + jaja dinozaura dostarczą Ci potrzebnej dawki huku i zabawy. Nie ma sensu inwestować w inne hukowce (na podstawie testów osobisty z zeszłego roku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, lama ze mnie nie kupiłem jeszcze wilększości fajerwerków -_-, nie wiedizałem gdzie sylwka spędze ...
No nic dzisiaj wybieram się na warszawe i zakupie...
Mam juz Cudak Battery i jedną Big Bang Pluton
Z Lidla na pewno kupie
Hot Stars
2x Pi
Nostromo

Z biedry
Po jednej z tych wyrzutni, ew. moździerz

Eleclerc?
Właśnie co tam kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...