Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content
Sign in to follow this  
mpiwowski

18.09.2011 - Łódź - Uroczyste uderzenie dzwonu "Serce Łodzi"

Recommended Posts

Poprawa w stosunku do lat poprzednich o 100 % - ktoś w tej firmie nareszcie wziął się za projektowanie pokazów, chociaż z pełną odpowiedzialnością można mówić tutaj o spektaklu, bo scenariusz był wyjątkowo dobry. Szkoda, że znowu kamera nie ułapała części podkładu muzycznego, bo dobór materiału miał z nim silny związek. Nareszcie powiew świeżości nastał na arenie pokazów pirotechnicznych ;) Mało materiału, ale za to jak efektownie został on strzelony. Dobra robota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stałem akurat praktycznie naprzeciw sceny, z której puszczali podkład. Niestety na żywo też cienko było słychać, słabiutkie nagłośnienie dali. Właściwie to co nagrała kamera to słyszałem i na żywo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mpi na reszcie w Łodzi na niebie zadziało się z ładem i składem. Bardzo ładne widowisko, szczególnie fragment pod temat z fimu Rocky "Eye of the Tiger" i dobrze dograna w tym miejscu sekwencja singli. Szkoda, że nie było warunków na pirotechnikę wysoka, ale i tak było na co popatrzeć.
Fira co do BS-101 to ma przysłowiowy power, ostatnio w akcji 2 szt. widziałem w Krk na dniach Kurdwanowa. Huk jest porównywalny z 2" salutami.

fps

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...