Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Pokaz dożynkowy


luxor

Pytanie

Od 3 lat co roku kupuje sobie kilka wyrzutni żeby sobie postrzelać w czasie ogniska dożynkowego jednak w tym roku postanowiłem zrobić mini pokaz. Zwracam się do was o pomoc w zaplanowaniu takiego pokazu. Mam do wydania 200 zł i zamawiam na FK. Najlepiej żeby pokaz trwał kilka minut i żeby był też treściwy, ale jak sądzę przy takiej kwocie może być trudno z zrealizowaniem obu kaprysów. Póki co sam próbowałem coś ułożyć i wymyśliłem coś takiego:

Na początek Ballet i po obu stronach fontanny JF04. Kolejno 24 rzymskie (10-cio strzałowe) ustawione w fanie. Dalej Tyrant, Mars, Cudak (po kolei w I-shape). Następnie 4 saturny (z tripla w fanie). Potem Macrocosmos II z Arcticami po bokach (fan). Na koniec wyrzutnia szelek (szelki pumy bo nic ciekawego 1,5" aktualnie na FK nie mają).

Myślałem też nad tym żeby pod koniec dać 11 różnych rakiet. W zeszłym roku połączyłem 10 rakiet na raz i nawet nieźle to wyszło :D

Co myślicie o mojej propozycji? Na FK dodatkowo zamówię jeszcze coś żeby dociągnąć do 300 zł i wziąć JW2001, ale to zostanie na sylwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Paczka już do mnie dotarła. Jedynie zamiast MC II będzie MC III (sklep się pomylił, ale taka pomyłka to nic :P ). Tak jak firewerkoman radził zakupiłem też 3x JW4072 na rozpoczęcie. Jutro lub w sobotę zabiorę się za montaż wszystkiego. Jak wszystko będzie gotowe to wrzucę fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...