Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content
Sign in to follow this  
velibrum

18.06.2011 r. - Niemce - Dni Niemiec "600-lecie Gminy Niemce"

Recommended Posts

Data: 18.06.2011 r., godz. 23.30
Miejsce: Boisko przy Zespole Szkół w Niemcach
Wykonawca: Efekt z Chełma
Film

http://www.youtube.com/watch?v=EBk-xiNtThc

Trzeci weekend czerwca dla mieszkańców Niemców oraz okolic upłynął pod znakiem Dni Niemiec. Okazją do świętowania w tym roku było również 600-lecie gminy Niemce. Niesprzyjająca pogoda po części wpłynęła na frekwencję na zabawie, jednakże wszystkim tym, którym deszcz nie był straszny, oczekiwanie zostało wynagrodzone przepięknym widowiskiem pirotechnicznym wykonanym przez firmę Efekt z Chełma. Niemalże godzinny poślizg w planie imprezy wyszedł tym razem na dobre, gdyż akurat przed pokazem opady ustały i wszyscy zgromadzeni mogli obejrzeć pokaz bez żadnych atmosferycznych przeszkód. Spektakl rozpoczął się od charakterystycznych sekwencji z one-shotami. Bardzo widowiskowe okazały się one rowy, z rozpryskami typu strobo – pokryły znaczną część nieboskłonu. Zaraz po nich w niebo wystrzeliły kątowe baterie wielostrzałowe. Bardzo ładnie z podkładem zgrały się kostki crackling mine + white&red falling leaves - były one dobrze dobrane do spokojnej ścieżki dźwiękowej. Po 3 minutach rozświetlanych przez wyrzutnie oraz bomby, publiczność miała okazję zobaczyć fenomenalną sekwencję z bateriami jednorzędowymi oraz minami. Była to bardzo dobra próba przed pokazami festiwalowym (w tym roku Efekt wystąpi w Nysie oraz w Ełku). 6-minutową kanonadę zakończyły dwie bomby kal. 150 mm, których efekty składały się z wielu mniejszych ładunków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...