Jump to content
Sign in to follow this  
velibrum

04.06.2011 r. - Jezioro Firlej - Impreza Firmowa

Recommended Posts

Data: 04.06.2011 r., godz. 22
Miejsce: Plaża przy FS Firlej
Wykonawca: Efekt z Chełma
Okazja: Impreza Firmowa
Film:
http://www.youtube.com/watch?v=ypI1WAohaII

Pokazy sztucznych ogni powoli stają się nieodłącznym elementem wielu imprez firmowych, szczególnie, jeżeli odbywają się w tak malowniczej scenerii, jak chociażby plaża jeziora Firlej. Punktualnie o godzinie 22, niebo nad ośrodkiem wypoczynkowym FS Firlej zostało rozświetlone przez firmę Efekt. Liczne wachlarze z rzymskich ogni, wyrzutnie oraz bomby odbijały się na tafli wody, tworząc piękny widok. Widowisko z 4 czerwca cechowało się dużą ilością wspomnianych wcześniej rzymów. Ich efekty były bardzo widowiskowe, szczególnie te, oparte na ładunkach typu mine. Mam tutaj na myśli sekwencje z blue mine oraz blue mine + crackling mine. Tradycyjnie, ogromne wrażenie zrobiły na mnie bomby 4” Silver Tail Wave To Green To Red w/Pistil. Równie spektakularne były 5” Red Ring w/Brocade Crown Bowtie w/Gold Tiger Tail, jednakże największe okrzyki radości można było usłyszeć po finałowej FAN-ce white crackling comet. Zapraszam do obejrzenia filmu, którego tym razem nie kręciłem z pozycji widza, a z usytuowanego bliżej pomostu.