Skocz do zawartości

buttony z fajerwerkami- czy jestescie chetni?


Czy chcialbys posiadac taki button, a jesli tak, to ktory wzor?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktory wzor buttonu najbardziej ci sie podoba?

    • wzor pierwszy od lewej
      2
    • wzor drugi od lewej
      6
    • wzor trzeci od lewej
      0
    • nie chcialbym wogole miec takiego buttonu.
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Pewna firma zaproponowała mi korzystna cenę na wyprodukowanie buttonów reklamowych. Buttony to znaczki, pinsy z agrafka które można przypiąć np. do czapki, kurtki. Ten temat służy tylko do wyrażenia waszej opinii, jeśli będziecie zainteresowani to zamówię i będzie inny temat gdzie podam wszystkie info potrzebne do zamówienia.
A wiec trochę szczegółów: buttony miałyby 58mm. średnicy (są wiec duże) i kosztowały by 2zl/sztuka + koszta wysyłki (nie powinny być zbyt wielkie). Button miałby wzór z fajerwerkami i adresem www.fireworks.com.pl, poniżej zamieszczam link do trzech projektów które dostałem od tej firmy. Do sprzedaży na forum byłoby 75 sztuk. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej napiszcie bo być może zapomniałem coś powiedzieć.
Link do projektów buttonów
JMJ

PS: uprzedzając pytania niektórych: akcje ta organizuje TYLKO ja sam, ale omówiłem ja z Pioterem i Ponqiem, a Velibrum nie miał nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie macie nic przeciwko to jutro mogę potwierdzić zamówienie.
@Mpi- wzór 2 większości się podoba wiec dzięki za chęci, ale sobie już wole nie komplikować wzorów xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CraVen
Domin839
SzymonOfFireworks
Mpiwowski

Rozumiem ze w/w osoby są chętne na otrzymanie pinsa w cenie 2zl/sztuka +koszta wysyłki i mogę zamawiać?
Potem będzie oficjalny temat tylko się upewniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...