Skocz do zawartości
  • 0

pierwsza część STuffa na FM za ok.250zł


zubiluseq

Pytanie

Witam.
Szykuję się powoli do zakupienia pierwszej części stuffa na 2012 rok. Chodzi mi raczej o wyrzutnie i wulkany, może możdzierz i rakiety. Petardy nie wchodzą w grę. Oto mój pomysł, ale jak ktoś coś wymyśli lub podpowie to będę wdzięczny.
GREEN CUBA P7012-6,99zł
JW09 Styx-15zł
ARCTIC JW14-7,5zł
LAMPA ALLADYNA JF07-4,99zł
JW26 Katmandu-17zł
DON'T WORRY BE HAPPY JW20-17,99zł
FC4001_4 x 4-6,6zł
BALLET JW11-2,99zł
P0011 STRZELAJĄCY LONT-1,99zł
JW4071 TERMINATOR-149,99zł
PYRAMID JW423-2,5zł
Razem: 238,52

Rakiety, możdzierze, cyrcoblitze i petardy oraz rzymskie ognie i jeszcze trochę wyrzutni chcę dołożyć w późniejszych częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chyba trochę przesadzasz człowieku. Jeszcze się luty nie zaczął a Ty już chcesz fireworksy kupować...... Nie lepiej uzbierać kasę i kupić wszystko naraz w październiku albo listopadzie gdy są największe zniżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba trochę przesadzasz człowieku. Jeszcze się luty nie zaczął a Ty już chcesz fireworksy kupować...... Nie lepiej uzbierać kasę i kupić wszystko naraz w październiku albo listopadzie gdy są największe zniżki?


Coś ci się pomyliło bo właśnie teraz są najniższe ceny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wywal tego terminatora

i daj Pin Up dużo lepsza jest w podobnej cenie


Mi sie podoba terminator, a pin upa nie mogę znaleźć na youtubie. Masz jakieś nagranie żeby potwierdzić że jest lepsza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi sie podoba terminator, a pin upa nie mogę znaleźć na youtubie. Masz jakieś nagranie żeby potwierdzić że jest lepsza?



:-)

@ Maurycy po co spam robisz, że 5 weźmiesz -,- na FM są one dostępne i ta kosztuje 140 zł. Nie ma to jak sobie ponabijać bezsensownych postów nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...