Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Wyrzutnia do 100zł


Rzko

Pytanie

Cześć wszystkim! :)
Jestem tutaj nowy, fajerwerkami tak na poważnie interesuję się od niedawna.
Mam do Was takie pytanie, chciałbym zrobić małą niespodziankę dziewczynie, raczej chodzi mi tu tylko o jedną, ale za to naprawdę najlepszą Waszym zdaniem wyrzutnie, tylko, że tak w granicach do 100zł, ilość strzałów itd, naprawdę dowolna. Czekam na Wasze propozycje, najlepiej z dołączonymi filmikami.
Bardzo dziękuję za każdą pomoc! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli znajdziesz jeszcze 60zł to najlepszym wyborem jest JW408 Show of Fireworks bo wyrzutnia naprawdę jest cudna !!

Film JW408
Tutaj możesz ją kupić

Drugim wyborem jest JW1111 Show of Fireworks która kosztuje 107zł lecz nie już tak widowiskowa.

Film JW1111
Tutaj możesz ją kupić

Możesz się również zastanowić nad JW45 Show of Fireworks która kosztuje 112zł


Tutaj możesz ją kupić

Net.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@capensis

Zauważ że TXB475 jest mało dostępna.Nie ma jej w żadnym internetowym sklepie, musiałby szukać po hurtowniach.

Net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeśłi z txb475 jest problem to może z jw59 nie bedzie. cena ok 100zł, a uwierz mi, że bardziej widowiskowej wyrzutni nie znajdziesz. owszem, 100zł idzie bardzo szybko bo to FAN, ale zamęt na niebie jest naprawde genialny. innym dobrym wyborem byloby jw56, też piękna wyrzutnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może warto też wziąść pod uwagę SuperPower ? Jak tak to polecam : P5419 Extreme Line. Na razie cena nie jest mi znana ale jak dobrze pamiętam to kosztowała ok 120 zł (myślę, że te kilka zł jeszcze dopłacisz :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeśłi z txb475 jest problem to może z jw59 nie bedzie. cena ok 100zł, a uwierz mi, że bardziej widowiskowej wyrzutni nie znajdziesz. owszem, 100zł idzie bardzo szybko bo to FAN, ale zamęt na niebie jest naprawde genialny. innym dobrym wyborem byloby jw56, też piękna wyrzutnia



JW59 się bardzo skiepściła wielkość efektów już nie ta co kiedyś.

Wydaje mi się że bardzo dobrym wyborem była by wspomniana JW408 lub http://www.fajerwerki.intelishop.pl/Wyrzutnie-Baterie-k7/P5420-p285.html którą miałem i bardzo polecam, jednak cena jej wykracza po za Twój limit.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedzi. :D
Moim zdaniem 3 najlepsze to te, ale do każdej jest jakieś "ale" :

JW408 - naprawdę super, tylko faktycznie trochę za droga.
TXB475 - mówicie, że może być problem z dostępnością.
JW59 - z tego wynika, że się pogorszyła jakość.

A co sądzicie o tym, aby odpalić jednocześnie te dwie wyrzutnie:
Show of Fireworks JW90
Kama P7307

Nie wiem czy będzie "pasować" takie połączenie i czy są naprawdę takie dobre, chociaż filmiki mnie nawet przekonują.
Ogólnie licząc z przesyłką wyszłoby jakieś 95zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kama P7307 jest bardzo fajna bo ma dużo crackilngu i 30mm lecz niestety nie ma finału, JW90 też ma 30mm i piękny finał - na twoim miejscu kupiłbym te dwie wyrzutnie i najpierw bym odpalił Kame i jak już by leciał ten 14-15 strzał podbiegłbym i odpalił JW90 ;) Wyjdzie naprawdę ładne Show (Pamiętaj żeby wyrzutnie obstawić cegłami !!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

P.S temat chyba zamknięty, lecz jak już napisałem to popieram kolegów wyżej, JW408!
Pozdrawiam CraV :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...