Skocz do zawartości

[JW408] Stuff 2011/12 plany, zakupy, opinie


JW408

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mój stuff na chwilę obecną wygląda tak:
Pozostałości:
-1x Achtung średni (paczka)
-1x Achtung mały (paczka)
-7x rzymski ogień 15strz.
-ok.9 paczek drasek (małe i średnie rozsypane po worku itp.)
-1x wirujące bączki
-4x FP3 small
-5x grom TXP481 bodajże
-pół paczki motylków
-1 cyrkoblic (jorge)
-pół paczki Pirat
-petardy k0204 2strz. i crackling wymieszane
-fontanna cylindryczna
-rakietki moon travellers

foto

Jakoś w lipcu planuje kupić coś za ok. 200PLN, w najbliższym czasie ewentualnie jakieś małe zakupy.

Proszę o opinie (nie jest to dużo do mówienia więc później gdy dojdą lepsze kostki to wtedy coś można będzie powiedzieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie ze duzo achtungów ;) Ja bym zainwestował bardziej w jakies fp3 :). A jeśli można wiedzieć będziesz kupował jakieś wyrzutnie lub rakiety ? Jeśli tak to napisz jakie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achtungów nie było dużo bo kolega dał mi :D a tak w ogóle to chyba na fajerwerkimarket ale nie wiem huh.gif
wyrzutnie to będą ale nie będzie jakiś gigantów, stawiam na małe kosteczki typu arctic czy macrocosmos (ale fajnie by było mieć większe blush.gif ) na pewno będzie dużo petard, ponieważ chciałem zrobić sobie, i FP3 było cholernie dużo :Dkarabinki :D nie wiem czy wyjdzie ale próbować warto (jak ktoś ma propozycje jak zrobić karabinek z drasek proszę na PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie duże chcesz te karabinki,najlepiej to użyć jakiejś mocnej,szerokiej taśmy,przykleić na środku lont wolnopalny(2mm najlepiej) potem układać takie picolaki po obu stronach na przemian.W wolne miejsce pomiędzy petardami możesz włożyć lont szybkopalny(10cm/s) i zakleić całość dużą ilością taśmy.Ostatnio nagrałem filmik jak to zrobić,oraz filmiki jak działają.Jak będę miał czas to wrzucę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o karabinki to na forum jest wiele tematów :D
A na razie jeśli chodzi o stuff to nie ma za bardzo co oceniać .. bo to tylko pozostałości jak zrobisz jakieś zakupy to wklej foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi chodzi o karabinki z drasek :D Chciałem je zrobić w tamtym roku ale coś nie wypaliło mad.gif Zostało mi chyba z pięć paczek małych drasek to sobie spróbuje. Dzięki za rady, skorzystam :D Aha zmiana planów, pierwsze zakupy chyba w maju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowujesz taśme. Na środek dajesz lont. Przystawiasz do lontu draski, Zaklejac wszystko o prócz kawałka lontu który odpalisz no i po problemie ;) robiłem juz chyba tak z 5 razy xD Moge ci pokazac krótki karabinek co zrobiłem. Potem foto wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zbędnie wydanych pieniędzy na petardy lepie dołożyć do fp3new or small. Przydałaby się jakaś porządna kostka :D Mam nadzieje że się znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będzie i to sporo :D W tym roku było tylko do zabawy (w mieście mamy olbrzymie pokazy i chodzę na nie więc nie kupuję zbyt dużo kostek) ale w tym roku postanowiłem kupić sporo małych kostek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Niestety, miały dojść zakupy w wakacje, lecz sytuacja zmusiła mnie do tego, abym nie mógł ich zrobić. Niestety w tym roku sylwester będzie w dużej mierze zależał od świąt, tak więc proszę o wyrozumiałość. Prawdopodobnie wydam może 60-70 do 100 zł xmas_mad.gif Chciałbym powrócić do planu 200 ale jw. napisałem nie mam takiej możliwości. Zakupy zrobię po świętach gdzieś u mnie w jakimś sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiejsze zakupy : xmas_laugh.gif

-FP3/small (paczka)
-Big Corsair JC04 (paczka)
-Grom 2 TXP485 (paczka)
-rzymskie ognie (Kometa)
-Korsarz P1204A
-Red strobe TXF834 x2
-3 cyrkoblice (jorge)
cena: około 50 zł

Dobre zdjęcie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy z kumplem:
-FP3X - 4 paczki
-FP3/s / JC05 - 3 paczki
-Whistling Moon Travellers - paczka
-paczka cyrkoblic (jorge)
-Magnum K0204
-Rzymy multicolour 15 strz.
-Petardy czterostrzałowe (kometa)
Cena: 115zł

Fotka tego i poprzednich zakupów

foto

P.S dojdzie jeszcze na sylwestra kilka wyrzutni od wujka, i trochę petard od kumpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...