Skocz do zawartości

Kompilacja Wpadek 2010/2011


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że nie tylko przy wspólnym strzelaniu trafiają się baboły ;)
ten potrójny wulkan (każdy z osobna sprawił inny psikus)??
Po cyrko jak zawsze nie wiadomo czego się spodziewać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po cyrko nie wiadomo czego się spodziewać. Kiedyś odpaliłem na płaskim podłożu, to zamiast polecieć normalnie przeleciała mi nad głową, a ojcu w innym przypadku lekko podczas lotu przypaliła kurtkę. Do dziś ma małą czarną plamkę (chyba od całego tego "ogona" który startuje cyrko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa wpadka byłaby dopiero wtedy, gdy straciłbym rękę, palca, albo chociaż paznokieć, tudzież nadpalił sobie brew albo włosy. Ale nic z tych rzeczy się nie stało, więc tak naprawdę można mówić jedynie o oglądaniu fajerwerków z "trochę innej pozycji" :laugh:

EDIT: Odnoście cyrcoblitzów: bez względu na to, czy to produkty Triplexa, Komety, czy Super Powera, to zawsze więcej walnie na ziemi, nie wybuchnie wcale albo wyląduje na pobliskim drzewie, albo ścianie jakiegoś budynku, niż prawidłowo zadziała, dlatego to jest produkt którego szczerze nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel a wyobraź sobie tak przynajmniej kilkanaście Cyrkoblitzów odpalonych co najmniej szybkim visco :D
jak dla mnie to nie wiadomo w która stronę uciekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat odpalam cyrko na wolnej przestrzeni, więc zawsze leci i nie wali w bloki czy drzewa :)
ale wszystkie lecą pod kątem. Jak by tak stanął i popatrzył to prawie wszystkie lecą pod kątem ok. 50 stopni. (na oko ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wulkany były jakieś niedorobione w tym roku. Może producenci majstrowali coś przy mieszankach w związku z nowymi przepisami UE. W każdym razie wulkan Etna Tre z Komety wywalił mi głośniej niż achtung! po ok. 30s palenia się. Dobrze, że nie stałem blisko bo bym pewnie miał pełno dziur w ubraniu wypalonych i mogło być nieciekawie...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...