Skocz do zawartości

1554 Pin Up (Wyrzutnia Wloska)


Logistyk

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: 1554
Importer: Magic Fireworks
Dystrybutor na rynek polski: Tomaszek
Opis: 100 strzałów w układzie pionowym: kaliber to chyba 25 mm.
Efekt: różnokolorowe peonie z cracklingiem: saluty na koniec
Zdjęcia: Klik
Cena detaliczna: 157 zł.
Film:
http://www.youtube.com/watch?v=-NXSkxG4hXk

Wyrzutnia wygląda na bardzo dobrą,jak dla mnie to taka lepsza Obre Rosse bo ma więcej strzałów i więcej salutów na koniec ;) Aktualna cena to 157zł chciałbym aby znalazła się w tym roku w moim stuffie bo uważam że wyrzutnie włoskie wcale nie są gorsze od tych już znanych i "wytestowanych" importera Jorge czy Triplex.

Log.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyrzutnie z Magic Fireworks wygladaja swietnie jak na swoje ceny. Jesli bede mial mozliwosc, to na pewno ktoras z nich kupie na nadchodzacego sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie wyrzutnie Magic Fireworks były testowane więc nie wiadomo czy każda jest dobra,bo np.1527A Lilly Magnolia może mieć efekt uciekających rybek który za 170zł jest nie opłacalny, nigdy nic nie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się te kostki włoskie średnio podobają. Są strasznie monotonne, cały czas cracling. Z drugiej strony jest to zrozumiałe bo właśnie z craclingu da się wyciągnąć największe optycznie efekty przy użyciu minimalnej ilości mieszanki. Wystarczy spojrzeć choćby na kostki w stylu TXB400, JW408 czy TXB475, które rozpiętością rozprysków biją na głowę inne efekty dostępne w amatorce...
A i jeszcze jedno nie wiem co się tak podniecacie "włoskością" tych kostek bo z Włochami to maja tyle wspólnego, że przejeżdżały przez nie w kontenerze. Wiadomo przecież, że to produkty made in China zapakowane we włosko opisany papierek.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoski rynek jest o wiele bardziej wymagający i importer z produktami niespełniającymi oczekiwań włochów co do jakości towaru nie miałby szansy nawet wejść tam do sprzedaży. W Polsce różnie bywa i na porządku dziennym są sytuacje, gdzie dostajemy 15 mm kostkę wielkości przynajmniej 20 mm, z powiększaczem w postaci styropianu, albo z odstępami między rurkami o powierzchni większej niż wszystkie rury razem wzięte. W Pl nieczęsto również spotyka się oplatanie wyrzutni drutem pod poligrafią, co w sposób wyraźny poprawia bezpieczeństwo użytkowania i praktycznie uniemożliwia rozlecenie się elementów baterii, natomiast w produktach Magic Fireworks właśnie taki patent się stosuje.

Polacy często kombinują jak się tylko da, byleby zmniejszyć koszty produkcji, natomiast we Włoszech wyrzutnia ma być po prostu dobra, bo kto jak kto, ale ten naród na fajerwerkach się zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Polać mu,polać xd

Całkowicie zgadzam się z velem - polak potrafi i co tu dużo mówić.Co do wyrzutni jest naprawdę dobra jeśli chodzi o efekty i ich rozpiętość,kupując wyrzutnie importera Magic Fireworks mam pewność że po zdarciu poligrafii nie zobaczę wyrzutni wypchanej styropianem jak to miało miejsce w SP ;)

Widzę że kuzyn wyprzedził mnie z założeniem tematu xd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na cene, ta kostka będzie miała raczej kaliber 20mm i niezbyt dużą rozpietość efektów. Nic szczególnego. za prawie 160 złotych dostajemy wyrzutnie 20mm od triplexa mającą bardziej zróżnicowane efekty, sposoby strzelania i więcej strzałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Patrząc na filmik nie wydaję mi się ze to 20mm ;) Myślę że to 25mm choć mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To jest Pin Up, a nie tamta powyżej:

1554.jpg

Importer: Alessi Fireworks (Magic Fireworks)
Produkcja: Chiny
Kaliber: 25 mm
Strzały: 100
Ocena: 4/5

Film 1 (druga wurzutnia):



Film 2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...