Skocz do zawartości

[FILM] Sylwestrer 2010/2011 - Amatorski pokaz fajerwerków - Blackhawk777


blackhawk777

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy pokaz fajerwerków. Przyznam szczerze że jestem z niego bardzo zadowolony. W rzeczywistości efekt wyszedł naprawdę dobry. Jakość filmu niestety słaba, ale musiałem nagrywać aparatem cyfrowym. Z filmu usunąłem cztery kilkusekundowe przerwy, spowodowane zbyt długim lontem odpalającym. Szkoda też że omyłkowo wyrzutnia TB20 została źle ustawiona, przez co efekty są jak gdyby "płaskie". Wszystkie użyte wyrzutnie mogę śmiało polecić, spisały się zgodnie z oczekiwaniami, a nawet ponad nie :)Pokaz zrobił wielkie wrażenie na mnie oraz na widowni, która składała się z siedmiu osób :) Gdyby tylko nie te cztery kilkusekundowe przerwy było by po prostu IDEALNIE. Za rok postaram się zrobić jeszcze coś lepszego ;) Proszę o opinie oraz oceny. Pozdrawiam.

pc302317800x600.jpg
Duże zdjęcie: http://img822.imageshack.us/img822/9708/pc302317.jpg

Budżet: 500 zł,
Czas trwania: ~5 minut,

http://www.youtube.com/watch?v=1Ucf6acD-Dk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie :) powiedz mi tylko czy ta 2 wyrzutnia od końca to Moskwa? I co to za wyrzutnia 3 od końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ładnie :) powiedz mi tylko czy ta 2 wyrzutnia od końca to Moskwa? I co to za wyrzutnia 3 od końca?


Drugie od końca to P7503 Bagdad:


Trzecie od końca to JW41 Pyton.

Dzięki za komentarz, czekam na następne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, ale znów te małe kostki i te same efekty. Później już ciekawie, efekty różne tempo stałe. Czasem wyrzutnie lekko nachodziły na siebie co moim zdaniem jest gorsze niż przerwy. Nie dostrzegłem szelek na zakończenie. Finał dobry i solidny. Jak na pierwsze przedsięwzięcie to dobrze wypadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ładnie, ale znów te małe kostki i te same efekty. Później już ciekawie, efekty różne tempo stałe. Czasem wyrzutnie lekko nachodziły na siebie co moim zdaniem jest gorsze niż przerwy. Nie dostrzegłem szelek na zakończenie. Finał dobry i solidny. Jak na pierwsze przedsięwzięcie to dobrze wypadło.


3 szelki na zakończenie są widoczne :) Zobacz pierwszą i druga salwę JW90, tam je znajdziesz. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pokaz:) Napisz jeszcze co w której kolejności leciało:D A ta wyrzutnia bagdad jest super z tego co widać, ile za nią dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo fajny pokaz:) Napisz jeszcze co w której kolejności leciało:D A ta wyrzutnia bagdad jest super z tego co widać, ile za nią dałeś?


1. P7001 Metal & Sonic,
2. TXB824 -Figiel,
3. TXB605 Shy buster,
4. TXB217 Leo,
5. JW103 Imagine,
6. TB20 + SM9880 (Babel) + P5016 (Mars(SuperPower)),
7. JW26 Katmandu,
8. TXB756 X-emotion,
9. TXB470 Tramontane,
10. TXB798 Concept,
11. JW39 NEW - Show of fireworks,
12. JW41 Pyton,
13. P7503 - Bagdad,
14. JW90 Show of fireworks + 2x szelka TXB546 Artilery shells + 1x szelka JW47 Super artillery.

W międzyczasie użyte były również JC08 crackling fountain (nie widać tego na filmie)

Za wyrzutnię Bagdad nic nie płaciłem. Był to gratis od firmy FM :) Podejrzewam że jej koszt to 80-100 zł.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz bardzo fajny, widać że publika zadowolona. Użyłeś dobrych wyrzutni o ładnych efektach. Jedynie zastrzeżenie miałbym do finału, według mnie był marny. Wybacz, ale JW90 w pokazie za 500PLN to trochę za mało. Już zdecydowanie lepiej by wyglądało JW90 x 2 lub JW90 + Mont Everest z jorga.

Takie moje zdanie :)
Mam nadzieję że za rok będzie większy pokaz z dobrym finałem


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pokaz bardzo fajny, widać że publika zadowolona. Użyłeś dobrych wyrzutni o ładnych efektach. Jedynie zastrzeżenie miałbym do finału, według mnie był marny. Wybacz, ale JW90 w pokazie za 500PLN to trochę za mało. Już zdecydowanie lepiej by wyglądało JW90 x 2 lub JW90 + Mont Everest z jorga.

Takie moje zdanie :)
Mam nadzieję że za rok będzie większy pokaz z dobrym finałem


Pozdrawiam


Zgadzam się z Tobą :) JW90 był deficyt na FM więc nie chciałem innym użytkownikom forum zabierać kolejnej :) A o Mont Evereście nie pomyślałem. Za rok jeśli będę robił pokaz to z całą pewnością finał będzie bardziej widowiskowy :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz to bardzo ładny pokaz;) pare z tych wyrzutni miałem już osobiście w soim stuffie i ich efekt widziałem osobiście, i wiem, że na zywo lepiej sie prezentują, tak jak np. finał jw90:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na pierwszy raz to bardzo ładny pokaz;) pare z tych wyrzutni miałem już osobiście w soim stuffie i ich efekt widziałem osobiście, i wiem, że na zywo lepiej sie prezentują, tak jak np. finał jw90:)


Fakt faktem, finał przy Bagdadzie wypadł mizernie :) Ale cały pokaz bardzo mi się podobał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodkowa część pokazu poprostu idealna wiec gratuluje. ale zakonczenie dosyc bylo marne a poczatek w miare nudny (według mnie na poczatku powinna byc jakas dobra fontanna z wyrzutnia a potem reszta pokazu np JF10 troche slaba fontanna ale ladnie sie z nia wchodzi w dalsza czesc pokazu. a i co do koncowki to przy takim dlugim pokazie powinienes sie postarac znalesc i kupic JW1000 lub inne tego typu wyrzutnie. Ale ogolnie za filmik bym ci dal 4/5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mógłbyś tylko powiedzieć czym łączyłeś końcówki lontów bo na zdjęciu zbytnio niewidać??


Wszystko połączone było w ten sposób:
pc302296800x600.jpg

Wszystkie lonty się odpaliły. Jestem zdecydowanie zadowolony z tego rodzaju połączenia. Drucik został wyciągnięty z jakiegoś silniczka. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Fajny pokazik jak na 500 zł to boski ;) Myślę że publiczności niczego nie brakowało :P tylko no ten finał .. taki no nieogarnięty ale po za tym wszystko ok ;) Podziwiam cię za takie łączenie lontów :D Za pokaz daje 10/10 :) Pozdrawiam i czekam na pokaz fajerwerków 2011/2012 w twoim wykonaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...