Skocz do zawartości
  • 0

Czy ceny fajerwerek na rynku taki targu powinny spaść?


Len

Pytanie

Chodzi mi głownie czy spadn aceny np w sylwestra np po 18 albo 20 albo nawet 22? ja dzis byłem i policzylem ile bym wydał kupując dzisiaj na rynku :D wyszło mi jakies 3000zł a wydałem 700 :ph34r: Moździerz Artylery shell 2" 65zł :D fajne przebitki :D rakiety Jr27 108zł za sztuke :D tak sobie myślę żeby na nastepny rok kupić pełno fajerwerek i sprzedawac w cenach nizszych od sprzedajacych na rynkach :D masakra chciałem sobie kupic pare wyrzutni, dobrze ze w poniedzialek jeszcze złozyłem zamowienie chyba dojdzie do piatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

w centrum szczecina w tamtym roku ceny były od początku do konca takie same, tylko czasem mogles za free jakiegos rzymskiego ognia dostac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcialem kupic pare wyrzutni z biedronki nic juz nie ma mam nadzieje że jakas dostawa będzie najwyzej czy mogłby mi ktoś zaoferować jakieś sklepy Lidl Biedronka elecleck, Real, Bomi(lol) umnie wmiescie objechalem 3 biedronki i tylko rakiety mistrzowie ognia były szukam tej wyrzutni 25s ponoć 10zł sztuka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcialem kupic pare wyrzutni z biedronki nic juz nie ma mam nadzieje że jakas dostawa będzie najwyzej czy mogłby mi ktoś zaoferować jakieś sklepy Lidl Biedronka elecleck, Real, Bomi(lol) umnie wmiescie objechalem 3 biedronki i tylko rakiety mistrzowie ognia były szukam tej wyrzutni 25s ponoć 10zł sztuka...


Przeciez przy kazdej kasie alkocholowej jest gazetka duża ładna przejrzysta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...