Skocz do zawartości
  • 0

Zestawik za 200-250zł


milan07

Pytanie

Witam. Stoję przed dylematem zaopatrzenia się na tegorocznego sylwestra. Zakupy mogę robić w następujących sklepach: Real, Carrefour, Biedronka, Kaufland, Lidl i miejskie stoiska ale tam są nieco wywindowane ceny. Mogę także pojechać do bliskiej mi miejscowości do Netto i Intermarche.
Do wydania mam 200-250zł i chciałbym aby w tym zestawie znalazło się kilka fajnych wyrzutni (myślałem o hestii ale nie wiem czy za te cene warto) i jakieś rakiety kilka mocniejszych i trochę do postrzelania przed 12:00.
Wiem, iż nie jest to łatwe wymienić konkretne produkty, jednak znając tutejszych forumowiczów z ogromną wiedzą na ten temat liczę, iż wskażecie mi na co warto zwrócić uwagę a czego unikać.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

z biedry weź fire 1 ( czerwoną ) - 49,99
ss6 ( wyrzutnia 10 strzałów) - 24,99
ng1 ( wyrzutnia 25 strzałów) - 24,99
te wyrzutnie są sprawdzone i godne polecenia maja super efekty
coś do zabawy
zestaw duży - 24,99
fontanny - 9,99
już masz 135 zł
za resztę możesz kupić coś lepszego w lidlu... o innych sklepach nic nie wiem o ich ofercie
ponoś wyrzutnie z hestji nie są najlepsze ale ja z nimi nie mam doświadczenia więc nie wiem :D

wiem nie za dużo ci pomogłem .... ale nie będę pisać o tym o czym nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

z biedry weź fire 1 ( czerwoną ) - 49,99
ss6 ( wyrzutnia 10 strzałów) - 24,99
ng1 ( wyrzutnia 25 strzałów) - 24,99
te wyrzutnie są sprawdzone i godne polecenia maja super efekty
coś do zabawy
zestaw duży - 24,99
fontanny - 9,99
już masz 135 zł
za resztę możesz kupić coś lepszego w lidlu... o innych sklepach nic nie wiem o ich ofercie
ponoś wyrzutnie z hestji nie są najlepsze ale ja z nimi nie mam doświadczenia więc nie wiem :D

wiem nie za dużo ci pomogłem .... ale nie będę pisać o tym o czym nie wiem :)

Fire 3 już jest lepsza...

Weź moździerz z biedry za 25zł
Weź rakiety z biedronki chyba 4 sztuki za bodajze 25zł
Z lidla weź Fireball 5XL
Z lidla weź Wyrzutnie Extreme Line

skorzystaj, bo te produkty są warte ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fire 3 już jest lepsza...

Weź moździerz z biedry za 25zł
Weź rakiety z biedronki chyba 4 sztuki za bodajze 25zł
Z lidla weź Fireball 5XL
Z lidla weź Wyrzutnie Extreme Line

skorzystaj, bo te produkty są warte ceny.

filip jejrzyj do tematu extreme line ja tam dodałem zdjęcia ... sam oceń czy warto ...
fire 3 nie jest lepsza od fire 1 bo w tym roku fire 3 to fire 1 więc jedynka jest lepsza bo się zmieniło ....( jest gdzieś o tym temat)
jeśli chodzi o fireball 5xl to są piękne niestety niekiedy zdarzają się wadliwe i nie dają rady się wznosić ale to się w miarę rzadko zdarza
filip pisze dobrze weź jeszcze moździerz jak będzie ma super efekty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co sądzicie o wyrzutniach z hestii? Mogę kupić jakieś albo z jorge'a, tylko że u mnie w mieście tylko a bazarach jorge no i ewentualnie biedronka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...