Skocz do zawartości
  • 0

Folia na 10 strzałowej baterii z biedronkii


Raphii

Pytanie

nie wiem czy ją zedrzeć dosyć gruba się wydaje... bo na Red meteor, 25 strzałowej z biedronki i tych 2 10 strzałowych z biedronki są cienkie te folie proszę o poważne odpowiedzi ludzi którzy się znają a nie jakiś losowych wypierdków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No dobrze to ja ci odpowiem, chociaz sa to banalne sprawy. Folie koniecznie zdzierasz, zeby nie przeskadzala pociskom. Takie pytania byly juz wielokrotnie zadawane, poczytajcie sobie tematy w pomocy podobne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobrze to ja ci odpowiem, chociaz sa to banalne sprawy. Folie koniecznie zdzierasz, zeby nie przeskadzala pociskom. Takie pytania byly juz wielokrotnie zadawane, poczytajcie sobie tematy w pomocy podobne!


nie chciało mi się szukać <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Ja nie wiem co wyście się tak uwzieli na to ściąganie foli ?? Ja nawet z najmniejszych kostek nie ściągam a i tak pocisk leci bardzo wysoko i normalnie wybucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie wiem co wyście się tak uwzieli na to ściąganie foli ?? Ja nawet z najmniejszych kostek nie ściągam a i tak pocisk leci bardzo wysoko i normalnie wybucha...


no tak na malych jest cienka folia idz do biedronki i pomacaj ta z tej 10 strzalowej za 25zł to moze zmienisz zdanie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Nie ucz ojca dzieci robić...widziałem na żywo odpalanie większych wyrzutni niż ta twoja 10s z biedry którą też widziałem i normalnie wywalała pociski. Im większa wyrzutnia tym większy pocisk miotający (większa siła wyrzutu która bez problemu przebije grubą tekturę).



no tak na malych jest cienka folia idz do biedronki i pomacaj ta z tej 10 strzalowej za 25zł to moze zmienisz zdanie ..


Jak jesteś taki pewny ze nie przebije to na ch** piszesz ten temat ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ucz ojca dzieci robić...widziałem na żywo odpalanie większych wyrzutni niż ta twoja 10s z biedry którą też widziałem i normalnie wywalała pociski. Im większa wyrzutnia tym większy pocisk miotający (większa siła wyrzutu która bez problemu przebije grubą tekturę).




Jak jesteś taki pewny ze nie przebije to na ch** piszesz ten temat ??


Wow też widziałem więszke wyrzutnie i nie chodzę po forum i nie szpanuje jak idiota.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie wiem co wyście się tak uwzieli na to ściąganie foli ?? Ja nawet z najmniejszych kostek nie ściągam a i tak pocisk leci bardzo wysoko i normalnie wybucha...

A jestes pewien ze nie mowisz o papierze z wyrzutni? Posluchaj madrzejszych, nawet Mpi mowi ze trzevba zdjac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jestes pewien ze nie mowisz o papierze z wyrzutni? Posluchaj madrzejszych, nawet Mpi mowi ze trzevba zdjac.


o to jak Mpi mówi, że ściągać to ściągnę jego można się posłuchać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Dzięki za komplement ^_^ myślisz że jesteś fajny bo mi "pojechałeś" :lol: Jak dla mnie to ty w ogóle fajerwerków na oczy powinieneś nie widzieć z taką inteligencją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za komplement ^_^ myślisz że jesteś fajny bo mi "pojechałeś" :lol: Jak dla mnie to ty w ogóle fajerwerków na oczy powinieneś nie widzieć z taką inteligencją...



jak ja bym Ci pojechał to by Ci się odechciało tutaj wchodzić no trudno ... a jak się nie znasz to się nie odzywaj to chociaż nikomu nie zaszkodzisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Kolejny sianopas na forum,jak wszystko wiesz to na .... tutaj wchodzisz i się pytasz czy masz zdjąć folie ochronna ?? Napisałem swoje zdanie z swojego doświatczenia a ty od razu jatka na mnie :lol:

Pozdrawiam wszystkowiedzącego... :lol::lol: Aha i cię olśnię bo widzę ze nie kumasz "ale mi pojechałeś" to była kpina z mojej strony do twojej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdyby ściąganie foli było konieczne na pewno pisałoby tak na każdej wyrzutni, ale tak nie jest. Myślę że ściągać folie można tak dla własnego świętego spokoju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Gdyby ściąganie foli było konieczne na pewno pisałoby tak na każdej wyrzutni, ale tak nie jest. Myślę że ściągać folie można tak dla własnego świętego spokoju:)


No dokładnie,każdy zrobi jak chce ja napisałem tylko moje zdanie a w zamian usłyszałem że jestem nie mądry i jestem idiotą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dokładnie,każdy zrobi jak chce ja napisałem tylko moje zdanie a w zamian usłyszałem że jestem nie mądry i jestem idiotą :lol:


i po co robisz ten spam ... gdybyś odpowiedział na pytanie na które znasz w 100% poprawną odpowiedź to miałbyś tutaj 0postów w dziale pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i kiedyś na prawie każdej wyrzutni napisane było. Teraz nie wiem czemu nie ma już takiej informacji, ale konieczność taka jest. Folia może osłabić siłe wylou pocisku i przyczynić się do jej wywrotki!! Czy to aż taki problem na chwile przed odpaleniem wyrzutni, zedrzeć folie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Raphii

jesteś żałosny najpierw piszesz, ze nie chcialo Ci sie szukać odpowiedzi na pytanie które było tutaj już zadawane dziesiątki razy za co powninenes wylapac ostrzezenie, po czym najeżdzasz na mającego racje użytkownika, który pomógł już nie raz wielu więc raczej wie co mówi. To nie chlew, przestrzegaj netykiety



i po co spam ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdyby ściąganie foli było konieczne na pewno pisałoby tak na każdej wyrzutni, ale tak nie jest. Myślę że ściągać folie można tak dla własnego świętego spokoju:)

A niby pisze ze niektore kostki trzeba obstawiac bo sie przewroca? Nie, prawda? Tak samo to nie pisze. Zdejmijcie dla swietego spokoju, wieksza szansza na zachowanie wszystkich konczyn i poprawny efekt.

a reszta opanujcie sie w spamowaniu, obrazaniu itd bo poleca warny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem ze swojego doświadczenia, zę folię ochronną trzeba zrywać. Kilka lat temu miałem jakieś dwie wyrzutnie Jorga, jakąś 7-strzałówkę i 25-cio. W przypadku 7-strzałówki był wybuch ładunku wyrzucającego, ale w rzeczywistości pocisk został w środku i rozerwał całą wyrzutnię. W przypadku 25-strzałówki, pierwszy pocisk wybuchł nam nad głowami (folia przytrzymała pocisk). Od tego momentu zawsze zrywam folię ochronną dla większego bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...