Skocz do zawartości
  • 0

co kupić dp 300-350 zł


Nowatek

Pytanie

jak w temacie co kupic do 300-350 zł bez przesyłki ... ceny brać z fm bo tam gdzie kupuje ceny sa zbliżone (jest taniej) :D chciał bym żeby znalazły się 2 większe wyrzutnie typu Black Cat i Coś mniejszego

rakiety Demony być może wezmę x2 do zabawy :) i jakieś inne no i oczywiście jakieś petardy pierdółki .. czekam na odpowiedzi ;p we wtorek na 90% jade kupować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak w temacie co kupic do 300-350 zł bez przesyłki ... ceny brać z fm bo tam gdzie kupuje ceny sa zbliżone (jest taniej) :D chciał bym żeby znalazły się 2 większe wyrzutnie typu Black Cat i Coś mniejszego

rakiety Demony być może wezmę x2 do zabawy :) i jakieś inne no i oczywiście jakieś petardy pierdółki .. czekam na odpowiedzi ;p we wtorek na 90% jade kupować. :)


Kolega nie kupuje na FM tylko robi zakupy gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na Twoim miejscu kupiłbym same wyrzutnie tak jak:
Tyrant (27,90)
New Generation 12 (jakieś 50zł...)
Achilles (jak mówisz że masz tanio pewnie jakieś 300zł...)
Strona FM zamula ostatnio strasznie i prawie cały czas(przynajmniej mi) nie działa więc ceny wziąłem z korsarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ułożyłem na FM sobie przykładowy stuff wiem ze nie ktorych rzeczy tam nie ma ale tam gdzie jade beda ;p

WYRZUTNIE

BLACK CAT - JW42 cena 75.99 zł
SHOW OF FIREWORKS - JW90 cena 34zł
DON'T WORRY BE HAPPY - JW20 cena 24.99 zł
NEW GENERATION 2 - JW28 cena 42.99 zł
BIG BANG MARS - JW07 cena 15.99 zł
BIG BANG SOLARIS - JW03 cena 22 zł
TROLE - JF10 cena 8.50 zł

RAKIETY

METEOR - 7059 19.99 zł
METEOR REGN - N3502 26.99 zł
SPEED III - JR23 x2 59.98 zł

PETARDY

PICCOLO CORSAIR - JC01S x5 4.05 zł
JAJA DINOZAURA - FP1 5.50 zł
BIG CORSAIR - JC04 x6 10.20 zł
FP3X - KRACHMEN Black 7.99 zł

Art. Różne

P7021 PEONY-BLITZ 6.50 zł
FANTAZJA - JF06 4.99 zł
SATURN MISSILES - JW01 x2 4.60 zł
z przesyłką Razem do zapłaty 399.25 PLN

moje pytanie ;] czy zamiast solarisa i marsa może wybrać jeszcze 1 JW90 albo dołożyć 10 zł i wybrac jakąś NG 11 ? 12?

czekam na odp ... i na inne stuffy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...