Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Kolejność wyrzutni strzelających w pokazie


capensis

Pytanie

Planuje zrobić pokaz.
Najpierw na start pójdzie duży wulkan Etna tre, 2 małe wulkany silver energy z tripla po bokach pod ukosem w kształt V i jeszcze po bokach stroboskopy flash
Następnie będą szły kostki
JW25 Cudak Battery + Jw09 Styx (na raz)
potem
SM9881 Hi-tec+SM9882 Red Meteor+SM9880 Babel(na raz)
potem
Jw164 Revolution+Crazy Whisling Comets JW31 (razem)
potem
Jw1000 + JW4055 Mont Everest (jw1000 przy pierwszym strzale monta)
potem po kolei
JW41 Pyton
Jw38 New Generation 8
TXB592 SKY BROCADE
P7649 MONTE TOFINO
Jw408 Show of fireworks
TXB475 Painting Sky
Jw401-Exclusive collection
Jw1000 na finał

Co o tym sądzicie? Czy coś zmieniać czy zostawiać jak jest? Powiem tylko tyle że nie chce żeby Crazy Whisling Comets JW31 było na początku.



Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

JW31 dałbym na początek jak będą storbo i wulkan waliły. painting sky+jw1000 w ostatniej salwie paintig sky dałbym raczej na finał. Wiem, że crackling zawsze najlepiej wypada jako zakończenie pokazu z przytupem. JW401 poszłoby bezpośrednio przed tym. Szkoda mieszać je jednorzędówką, bo sama w sobie ma miny. Wciśnij jeszcze jw164 w jw25+jw09 i przestaw to zestawienie na zaraz po SM988x. Ja bym to tak widział, ale może niech inni sie też wypowiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

też myślałem żeby dać painting sky na koniec, tylko nie wiem czy po jw401 nie będzie się wydawało za wąskie



zawsze mozesz zrobić fake finał po JW4055 dając jw401, a potem jechac dlaej pytona etc. Tylko wtedy proponowałbym zamienić Monte Tofino z JW408 żeby nie było za dużo tego cracklingu na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...