Skocz do zawartości
  • 0

Cycroblitz gdzie


Freku

Pytanie

Gdzie można kupić cyroblitze oprócz z internetu.

Chodzi mi głównie o Kraków

Albo wgl powiedzcie gdzie kupujecie żeby się opłacało !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W Krakowie cyrkoblice kupisz w Śmieszku ul. Przewóz 2 (najtaniej) poza tym w hurtowni Next na Fabrycznej 7, Fire-Max na Krzywdzie 15, w namiotach koło hipermarketów oraz na bazarach. Kolejność jaką podałem mniej więcej odpowiada cenie od najniższej do najwyższej. Przy okazji nie daj się wyrolować i nie płać więcej niż 8 zł za opakowanie 6 szt. ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W Fire-Maxsie możesz kupować detalicznie, ale płacisz wtedy jak za woły, cennik hurtowy obowiązuje od 500 zł. W Krakowie tak jak już wyżej napisałem, najbardziej opłaca się robić zakupy w siedzibie importera Śmieszek na ul. Przewóz 2 (dzielnica Dąbie). Tam nie dość, że ceny hurtowe obowiązują już przy zakupach od 200 zł to w detalu doliczają tylko 20% czyli znacznie mniej niż pozostali... Poza tym produkty Śmieszka są na prawdę wysokiej jakości i często mają unikatowe efekty. Te kostki które Lidl sprzedaje za 69,99 w siedzibie Śmieszka kupisz spokojnie za 59 zł tak dla przykładu.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja napewno nie dojadę tam bo zawsze stoje w Korkach ;P

PS : Koło hali targowej jest sklep MILITARNIA podobno mozna tam kupic fajerwerki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie to sklepik na Grzegórzeckiej (mieszkam 200 m od tego miejsca), ale raz, że tam nic prawie nie ma a 2, że drogo... Freku Śmieszek teraz wydłużył godziny otwarcia więc dojedziesz, a warto bo oszczędzasz dużo kasy i masz wybór, że aż głowa może rozboleć od nadmiaru ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...