Skocz do zawartości
  • 0

Stuff do 150zł


marek750

Pytanie

Proszę o ułożenie stuffu do 150zł głównie na godzinę 00:00
Reflektuje głównie na wyrzutnie, moździerze, rakiety i ewentualnie coś fajnego (proszę nie pytać bo sam nie wiem co :P)
zakupy będę robił w fajerwerkimarket.pl - FM


z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0




p03c.jpg

wartość 150


na pewno wezmę ten moździerz TXB546. a co do tych wyrzutni to chciałbym zamiast tych wszystkich jakieś 2 lub 3 duże/duży kaliber i żeby miały ładnie efekty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wpisz formułkę WK i zamów fajerwerki dzisiaj, a zapłacisz mniej, a zamówisz więcej ;)

Z tych dużych wyrzutni na pewno będziesz zadowolony: P7352, TXB756 + reszta asortymentu z planu wyżej i będzie całkiem fajne zestawienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wpisz formułkę WK i zamów fajerwerki dzisiaj, a zapłacisz mniej, a zamówisz więcej ;)

Z tych dużych wyrzutni na pewno będziesz zadowolony: P7352, TXB756 + reszta asortymentu z planu wyżej i będzie całkiem fajne zestawienie ;)



a gdzie to mam wpisać?? Jak odbiorę swoją paczkę i kiedy zapłata (pobranie/z góry) ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

WSPOLNE_KUPOWANIE_FORUMFAJERWERKI.PL twój nick KWOTA DEKLAROWANA - ( kwota, której 1,2 da wartość Twoich zakupów bez kosztów wysyłki )

Płacisz wtedy kwotę deklarowaną + 24 zł za przesyłkę.

Wpisujesz to w polu uwagi w trakcie składania zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

WSPOLNE_KUPOWANIE_FORUMFAJERWERKI.PL twój nick KWOTA DEKLAROWANA - ( kwota, której 1,2 da wartość Twoich zakupów bez kosztów wysyłki )

Płacisz wtedy kwotę deklarowaną + 24 zł za przesyłkę.

Wpisujesz to w polu uwagi w trakcie składania zamówienia.



czyli takie coś:
WSPOLNE_KUPOWANIE_FORUMFAJERWERKI.PL "marek750" 150zł?? 1,2 czy 1/2 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podajesz kwotę 150 zł a zamawiasz za 180 zł ;)

Kurierowi płacisz 150 zł + wysyłka czyli 174 zł ;)


czyli wpisuje w uwagach:
WSPOLNE_KUPOWANIE_FORUMFAJERWERKI.PL "marek750" 150zł

i oni będą wiedzieli o co chodzi?? Jak czytałem w temacie o WK pisało tam że trzeba wysłać maila z kwotą deklarowaną na jakiś adres, to jeszcze aktualne???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie musisz wysyłać maila. Te maile były po to aby oszacować przybliżoną kwotę za jaką zamówimy ;)

ok dzięki za info, już wszystko wiem

a jak jest z produktami "na zamówienie" można je zamawiac czy nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok dzięki za info, już wszystko wiem

a jak jest z produktami "na zamówienie" można je zamawiac czy nie???


Nie wiem czy to jeszcze ma znaczenie, ale odpowiedz brzmi - nie. Tych produktow obecnie nie ma na magazynie. Jak je zamowisz, to bedziesz musial dobrac zamienniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...