Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

wyrzutnia od komety


jarmo1m

Pytanie

witam.na forum zarejestrowałem sie niedawno , głownie w celu zakupów na fajerwerki market.
zanim zdecydowałem sie na zakup produktow oglądałem ich filmy na youtube na kanale polskiefajerwerki i fajerwerkimarketpl.
jeden z filmów na kanale przedstawia wyrzutnie komety p7875 i odnosnik do sklepu wraz z krotką informacją :


Czy orientuje sie ktos jaka jest cena tej wyrzutni i warunki jej zakupu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dobra albo to Ty pomyliles linki albo czegos nie zrozumiales. Film pokazuje prezentacje zestawow do samodzielnego odpalania, nie wyrzutni. Natomiast FM nie ma w swojej ofercie wyrzutni o takim symbolu. Wogole nic nie ma w wyszukiwaniu. Wiec napisz o co ci chodzi i daj jakies linki, bo narazie nic nie wiemy.

Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli jeżeli ta wyrzutnia jest połonczona na przykład z JW20 jednym lontem to już jest zestaw i to mogę kupić ?
Velibrum na twoim filmie z sylwestra jest też taka duża wyrzutnia z komety , tylko nie moge jej znaleść a przeglądałem cały film kilka razy.
Ona jest nwp , czy nabyłeś ją jako zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jarmo... Jeśli nie wiesz WP = Wymagające Pozwolenia... Będzie w takim zestawie np. 5 wyrzutni NWP czyli nie wymagających pozwolenia i 1 wymagająca, więc aby kupić zestaw musisz mieć pozwolenie.A po zatym wątpie byś to mogl kupic poniewaz najtanszy zestaw = 1000zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie można kupić i tyle ;) Nawet jakbyś miał pozwolenie, to i tak jej nigdzie nie znajdziesz, bo Kometa dawno zaprzestała jej importu!

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...