Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff Do 200zł


FireworksMaster

Pytanie

Witam, to mój pierwszy post na forum więc pasuje się przywitać :D
Bardzo bym był wdzięczny za ułożenie zestawu na sylwka do 200zł na fajerwerkimarket.pl
Jedyne warunki to : Dużo petard, musi być koło 4 opakowań fp3x (na promo teraz są), mocnych petard a'la ahtung też by się przydało, zestaw jakichś fanych rakiet i ze 2 tanie wyrzutnie (koło 25zł szt). Z góry dzięki :D Pozdrawiam Fireworks Master :D
Zapomiał bym, jeszcze takich słabiutkich rakietek koło 10 opakowań (one są chyba na przecenie z 4 na 1zł) i zestaw rodzinny z rzymskimi ogniami i rakietami.

Edytowane przez FireworksMaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na twoim miejscu nie bral bym fp3x. Huk bywa rozny. Lepiej dolozyc kilka zl i miec pewne FP3/New.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Popieram słowa Ponq, fp3 new ą o wiele lepsze od fp3x (wiem bo porównywałem), huk mają zbliżony do achtunga

Dla mnie zestaw który sobie ułożyłeś jest kiepski, za dużo słabizny, pierdół i tych małych rakietek, za mało wyrzutni i konkretów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proszę:

EL DORADO-JA006 36,99zł
3x FP3/NEW 36zł
TXP001 Petarda (5szt)11zł
TXP486 Petarda Grom ( 36 szt. ) 9,30zł
SZOK 1 - JC024 4,50zł
JAJA DINOZAURA - FP1 5,50zł
TXB605 - SKY BUSTER 9,99zł
RED METEOR - SM9882 12,99zł
JW26 Katmandu 27,99zł
DEMON - R18058 19,99zł
2x MOON TRAVELERS - 0440 2zł
MINI CYRKOBLITZ - P0009 3,99zł
Wyszło 180zł z groszami
Dałem Ci jeden zestaw ,,El Dorado" bo jakiś chciałeś, jednak ja osobiście wolałbym zamiast niego wziąć 4 dobre rakiety ,,Morfeusz Jr34" albo wyrzutnie SHOW OF FIREWORKS - JW90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ponq to podaj proszę plan który za 180zł będzie ok.
A co do WS to raczej nieee... Kupuję na spółkę z kolegą.
PS:Dzięki Capensis
A i jeszcze mam takie pytanie, jakie są najmocniejsze petardy dostępne w polsce?? oprócz Delova Rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ponq to podaj proszę plan który za 180zł będzie ok.
A co do WS to raczej nieee... Kupuję na spółkę z kolegą.
PS:Dzięki Capensis
A i jeszcze mam takie pytanie, jakie są najmocniejsze petardy dostępne w polsce?? oprócz Delova Rana.


A w czym przeszkadza ci kolega, zeby nie zamawiac w WK? ;)

Najmocniejszymi petardami pod wzgledem jakosc/cena sa FP3/New.

Co do twojego stuffu moge dac ci kilka rad:

- zamiast 10 malych paczek moon travellers wez opakowanie whistling moon travellers za 13 zl,

- z petard wez fp3/new, picoolo oraz szoki. Krachmeny i karabinki sa slabe, zestawik i achtungi tez,

- z wyrzutni polecam ci jw90, katmandu, mars, luty i marzec z triplexu,

- z zestawami mozesz dac sobie spokoj, wg mnie sa nieoplacalne,

- z troszke wiekszych rakiet wzialbym demony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

super, dzięki. a może coś takiego ?? Nowy Zestaw 190zł
A zestawik muszę wziasc bo siostra mnie prosiła :D
Acha i zapomniałem zamienić tych wrestlingów małych
A achtungi chcę przetestować :D
Zmieniłem te fp3x na fp3 new , a zamiast szoków wzialem gromy bo szoków nie ma jak narazie. zamawiał będe koło 8-10.12 także jeszcze zobaczę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ten juz troche lepszy. Ale co do petard, to zostane przy swoim (czyt. wyrzucilbym achtungi i bangi, a za to wzial cos konkretniejszego).

Szoki sa na stronie, wiec nie wiem czemu mowisz ze ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co byś dał o mocy ahtungów ?? A szoki są na zamówienie czyli jakby ich nie było :P
Acha i jeszcze mi powiedzcie co i jak z tymi prezentami, upustami, rabatami i tak dalej. Zamówienie będzie łącznie na jakieś 300zł bo ja 200zł i kolega koło 100zł.
No i czy faktycznie sprawdzają dowodziki przy dostawie :D bo jak tak to muszę na mamę wysłać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co byś dał o mocy ahtungów ?? A szoki są na zamówienie czyli jakby ich nie było :P
Acha i jeszcze mi powiedzcie co i jak z tymi prezentami, upustami, rabatami i tak dalej. Zamówienie będzie łącznie na jakieś 300zł bo ja 200zł i kolega koło 100zł.
No i czy faktycznie sprawdzają dowodziki przy dostawie :D bo jak tak to muszę na mamę wysłać :D

Za wszystkie achtungi wez fp3/new. Nie ma lepszych petard.

Jak jest na zamowienie, to wystarczy napisac do kogos z FM na gg i 'udostepnia' (przynajmniej tak rok temu bylo).

O rabacie/bonusie wszystko jest w temacie o Wspolnym Kupowaniu.

Co do przesylki, to bywa roznie. Zalezy czy wygladasz dorosle   ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, Dzięki. Zmieniam równowartość achtungów z mojego zestawu na fp3New, a co do wysyłki to jednak wyślę na mame, bo i tak wie że zamawiam Fajerwerki na necie, a problemów nie potrzebuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, Dzięki. Zmieniam równowartość achtungów z mojego zestawu na fp3New, a co do wysyłki to jednak wyślę na mame, bo i tak wie że zamawiam Fajerwerki na necie, a problemów nie potrzebuje biggrin.gif



Bardzo rozsądne podejście mogące posłużyć innym za przykład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...