Skocz do zawartości

Jakie sa najgorsze rakiety jakie w zyciu mieliscie?


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Prosze o madre odpowiedzi, czyli nie pisanie: "Najgorsze byly Moon Travellersy", bo one po prostu sa malutkie. Piszczie na jakich sie zawiedliscie, ktore byly nieoplacalne itd... Bedzie to symbol dla innych zeby ich nie kupowac.
EDIT: Mpi ja tez lubie Moon Travellersy, do zabawy sa swietne, nawet w dzien.
Najgorsza rakieta: JR04 Diabolo(narazie)
Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że moon travelsy są złe. Za tą cene taka ilość, po prostu one spełniają inny cel. Cel ilości, niekoniecznie chodzi o efekt. Do najgorszych napewno można zaliczyć wszystkie małe typu JR1 i JR2 Diabolo. Kompletna strata kasy i tyle mogę powiedzieć. Jak mi coś przyjdzie jeszcze do głowy to dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogolnie kupowanie jakichkolwiek rakiet (procz whistlingow) to strata kasy. Za nieliczne wyjatki, ale od tego sylwestra prawodopobnie nie bede kupowal juz zadnych rakiet. Chyba, ze kilka do zabawy. Dla efektu tylko wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos moon travelersów to: rozumiem, że celem raczej nie jest piękny efekt, ale jeśli kupimy taki "zestawik" a połowa nie odpali i zanim się lont zapali czekamy dłuższy czas, to jednak nie są nawet warte nawet tej malutkiej ceny. Chodzi mi o te od Jorge, chińsko-ruskie są lepsze i do nich nic nie mam. Pamiętajmy że Whistlingi jedne nie istnieją i jedne mogą być lepsze od drugich. A IMO problemem tych tematów "Jakie są najgorsze ..." będzie patrzenie pod aspektem ceny do jakości. Oczywiście zestaw z Lidla, za 8 zł bez 1 gr - 12 rakiet śmieszka R9-SM to nie dużo, jednakże rakiety nie są dobre bo efekt ich mizerny. Patrząc tak, możemy uznać, że te rakiety takie złe nie są, bo cena niska. Wynika z tego że wybór będzie trudny i niekoniecznie trafny pod względem wszystkich czynników. Ale nie chcę, by ktoś mnie źle zrozumiał, mam nadzieję, że tematy pomogą wielu z zakupem fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A propos moon travelersów to: rozumiem, że celem raczej nie jest piękny efekt, ale jeśli kupimy taki "zestawik" a połowa nie odpali i zanim się lont zapali czekamy dłuższy czas, to jednak nie są nawet warte nawet tej malutkiej ceny. Chodzi mi o te od Jorge, chińsko-ruskie są lepsze i do nich nic nie mam. Pamiętajmy że Whistlingi jedne nie istnieją i jedne mogą być lepsze od drugich. A IMO problemem tych tematów "Jakie są najgorsze ..." będzie patrzenie pod aspektem ceny do jakości. Oczywiście zestaw z Lidla, za 8 zł bez 1 gr - 12 rakiet śmieszka R9-SM to nie dużo, jednakże rakiety nie są dobre bo efekt ich mizerny. Patrząc tak, możemy uznać, że te rakiety takie złe nie są, bo cena niska. Wynika z tego że wybór będzie trudny i niekoniecznie trafny pod względem wszystkich czynników. Ale nie chcę, by ktoś mnie źle zrozumiał, mam nadzieję, że tematy pomogą wielu z zakupem fajerwerków.


Mialem whistlingi jorga 2 lata temu. Zaplacilem bodajze 10 zl. Wszystkie wypalaly i za taka cene moim zdaniem oplaca sie je kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mialem whistlingi jorga 2 lata temu. Zaplacilem bodajze 10 zl. Wszystkie wypalaly i za taka cene moim zdaniem oplaca sie je kupic.

Tez tak mam, zawsze wypalaja, czasem tylko na ziemi... Chcialem sie spytac ile sztuk za te 10 zl dostales???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tez tak mam, zawsze wypalaja, czasem tylko na ziemi... Chcialem sie spytac ile sztuk za te 10 zl dostales???


U mnie wszystkie lecialy w powietrze, nie mialem zadnych problemow. Za 10 zl oczywiscie 144 sztuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Też miałem JR04 Diabolo. Nieopłacalne w ogóle tongue.gif



Czyzby zmienili efekt? Na filmiku vela wygladaja swietnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyzby zmienili efekt? Na filmiku vela wygladaja swietnie.


Może on miał z innym czubkiem? Bo veli napisał w filmie "z żółtym czubkiem" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z postow wyzej mozna wywnioskowac, ze mieli komplet tych rakiet, a nie pojedyczne sztuki. Wiec odpalali tez rakiete z zoltym czubkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że najgorsze rakiety jakie miałem to te pakowane po 12 szt. z Lidla (Pojęcia nie mam jaki one mają kod) Poprostu lecą do óry z wielkim impetem (Po tym spodziewałem się doskonałego efektu) I nagle taka ledwo widoczna jednokolorowa plameczka na niebie. Totalny bezsęs kupowania tych rakiet, pomimo iż są takie tanie bo niecałe 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jak uwielbiam odkopywaćstare tematy, a tak do tematu to kupiłem kiedyś w Nomi paczke rakiet. Dwanaście rakiet, dwanaście złotych, myślałem że to coś w stylu jr4 a okazało się że zero rozprysku. O niebo lepsze były już rakiety ze spadochronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...