Skocz do zawartości

[FILM] Sylwester 2009 od ZIP'a Już na YouTube!


ZIP

  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się podobał film?

    • Genialny! Czuć klimat! Lepiej być nie mogło!
    • Bardzo dobry, ale czegoś brakuje.
    • Średni, widziałem lepsze.
    • Umiem lepiej, a się nie chwalę.
    • Kup Pan kamere Haj Definiszyn za 12000zł to wtedy pogadamy


Rekomendowane odpowiedzi

Filmowanie to jedno z wielu moich życiowych hobby.
Zaczęło się to... już jakieś 6 lat temu.
Przez kilka lat kręciliśmy durne, bezcelowe filmy, aż pewnego dnia kolega pokazał swój zmontowany w Windows Movie Maker klip.
I tak się zaczęła zabawa z montażem, a Movie Maker Bill Gates Edition zamienił się na Adobe After Effects 7.0 Pro ... After Effects CS3 ... After Effects CS4.

Koniec gadania... SIADAĆ I ŁOGLONDAĆ!

Part 1:



Part 2:




P.S. Wszystkie (no może prócz tych żółto-czerwonych błysków i kwiatków) efekty wymyśliłem, zaprojektowałem i wykonałem SAM. Nie są to jakieś gotowe paczki z efektami, które wystarczy tylko nałożyć/wpisać własny tekst do animowanego szablonu.

P.S. 2. Niektórzy się czepiali nazywania filmu "Sylwester 2009", zamiast "Sylwester 2009/2010".
Problemy robicie. Sylwester z tego filmu to Sylwester z 2009 roku. Wszystkie przygotowania, zakupy, wspomnienia są z 2009 roku, więc nie można go pomylić z 2010. W 2010 co było? W tym roku nie było jeszcze Sylwestra. Była tylko pustka. Teraz dopiero zaczynam myślenie o tym i zakupy, więc następny film będzie się nazywał "Sylwester 2010". Znaczy się... będzie... czy w ogóle powstanie? Ja nic nie wiem o takim filmie. Ja nic nie mówiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

ZIP no muszę ci powiedzieć ze zrobiłeś kawał porządnej roboty,nie zdziwię się kiedy zobaczę na yt film pod tytułem "Avatar by ZIP" który efektami nie będzie odbiegał od tego kinowego.Co do sylwestra i użytych fajerwerków też super fajne wyrzutnie ale nie ma co mówić FP3 królowało ;)

Mam nadzieję ze za rok zobaczę taki sam filmik a może i nawet lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek. Niesamowity montaż, chyba najlepszy jaki na razie powstał na forum. Niezwykła atmosfera filmiku. Akurat moje klimaty muzyczne ;) Ciekawy motyw z cofaniem efektu. Jakbyś jeszcze wkleił napisy jaki fajerwererk strzela w danym momencie, byłoby już najlepiej jak tylko można :)

P.S. 2. Niektórzy się czepiali nazywania filmu "Sylwester 2009", zamiast "Sylwester 2009/2010". Problemy robicie. Sylwester z tego filmu to Sylwester z 2009 roku. Wszystkie przygotowania, zakupy, wspomnienia są z 2009 roku, więc nie można go pomylić z 2010. W 2010 co było? W tym roku nie było jeszcze Sylwestra.

Stary, masz rację. Jak mówimy Sylwek 2009, to wszystko jasne, że to był ostatni dzień tego roku - czyli 31 grudnia 2009.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, cudo, lal itd... Super film, genialny montaż, dobre fajerwerki. Widzę ze sporo po blokach waliliście xd. Fajnie spędziłeś tego Sylwestra, dużo zabawy miałeś z tych fajerwerków. Napisze więcej później, na razie jestem zamurowany. Istne cudo. Nigdy nie zrobię takiego filmu...


Pozdro JMJ Pirotechnics


Pisz polskie znaki bo ciężko się czyta
Drogi modzie od teraz postaram sie pisac dluzsze posty ze znakami. JMJ
Hmmm teraz odkrylem ze nie mam polskiego oprogramowania klawiatury zainstalowanego wiec musze w wordzie pisac i kopiowac zeby byly znaki... No coz jeszcze cos poprobuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Filmy są genialnie zmontowane wielki SZACUEK ! :D Musiałeś dużo chwil na to poświęcić ;)

Ps. Teraz pozostaje czekanie na film 2010/2011


Pozdro :D


Nawet dokładnie nie przeczytałeś,teraz zostaje czekanie na film 2010 B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ładnie, postarałeś się. Życzę więcej udanych dzieł, jeszcze lepszych od tych. Nie mogę doczekać się świąt, a nawet zimy, będzie zima, będą po krótkim czasie święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Film ogólnie ładnie zmontowany, nice efekty sporo czasu poswieciłeś :) ale muza coś nie podchodzi ;/

Film velibrum to jest klimat :D

P.S czym nagrywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

11 letnią już kamerą Panasonic NV-DS11.


Jak na taką kamerkę to jakość nawet bardzo dobra, no ale nie "Hajw Definiszyn" :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość, a zwłaszcza praca w słabym oświetleniu i reprodukcja kolorów jest genialna. Porównajcie sobie - na końcu są urywki z mojej kamery NV-GS80 za 700zł gdy strzela JW87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Co ja tam będę mówił... Kolejny raz opadła mi szczena :D Widać, że masz do tego talent ;) i że to lubisz (kochasz?) Ogólnie rzecz biorąc to ZA*EBIO*A :P Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIP, czapki z głów, filmik wyszedł świetnie :) Jeszcze takiego programu nie widziałem i muszę się nim trochę pobawić bo też lubię obrabiać filmiki. Co do obróbki to trzeba oczywiście umieć wycisnąć z programu ile można, ale najważniejszy jest pomysł. Jak nie ma dobrego pomysłu to nic fajnego z tego nie wyjdzie a ZIP miał świetny pomysł jak taki filmik zrobić (dobrał dobrą muzykę, dobrał świetne efekty, itp). W tym roku ja spróbuje zdziałać coś z tym programem i zobaczę co z tego będzie. Czekamy na filmik z tego sylwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie i znajdę stałą pracę to "Sylwester 2011" będzie już w HD 1080p.

SHIT, GOD DAMN IT! Jaki znowu 2011? Ja nic nie obiecuję. Ja nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...