Skocz do zawartości
  • 0

Jakie wyrzutnie dokupić i w jakiej kolejności je dać?


capensis

Pytanie

WItam! Więc tak , chce zrobić pokaz fajerwerków i połączyć wszystko lontem.Mam takie wyrzutnie
TXB475 Painting Sky
TXB592 SKY BROCADE
JW4055 Mont Everest
Jw164 Revolution
Jw05 Kasjopeja
JW25 Cudak Battery
Jw09 Styx
SM9881 Hi-tec
Crazy Whisling Comets JW31
JW41 Pyton
Jw38 New Generation 8
Do tego chce dokupić jakieś 2 wyrzutnie po ok 100-150zł jedna. Myślałem o TXB400 i Jw2001.
Może proponujecie coś innego?
W jakiej kolejności dać wyrzutnie żeby pokaz był efektowny?
Czy warto na początek dawać jakieś fontanny? Jeśli tak to jakie?
Czy dokupić coś na rozpoczęcie pokazu?
Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W fontannach zasada jest prosta - im większa tym lepsza i nie ma z nimi zbyt wielkiej filozofii, tak jak w przypadku wyrzutni. Jaką nie kupisz ( byleby nie happy new year albo green dragon i wulkany SuperPowera ) to efekt będzie mniej więcej proporcjonalny do rozmiarów. Snop iskier zawsze jest dobrym rozpoczęciem i wprowadza dobrą atmosferę przed efektami na niebie. Dobrym pomysłem byłyby też jakieś stroboskopy, podczas których możesz startować z JW31.
Dalej:
JW05 + SM9881 ( mają bardzo słabe efekty i lepiej żeby strzelały razem i zrobiły jakieś wrażenie )
JW09 ( efekty duże, ale kostka spokojna, dobra przeciwwaga dla poprzedniej kompozycji )
JW25 ( efekty mniejsze, ale wyrzutnia dynamiczna )
JW38
JW164
JW41
TXB592
JW2001
JW4055
TXB475
TXB400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obydwie te co proponujesz maja ładne efekty, ale ja bym na finał dał TXB400, a przed nią JW98. Srebro TXB400 po kolorowej JW98, będzie wywierało jeszcze większe wrażenie, no i Jw98 strzela bardzo fajnie, bo 6 salw po 6 strzałow naraz - to musi byc dosyc mocne uderzenie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW98, jak pisałem w temacie jest bardzo słabe jak na 30 mm. Z JW401 nie może się równać.

TXB475 tworzy zwartą kompozycję i strzela sekwencyjnie, podczas gdy TXB400 tworzy jednolitą, zwartą i ciągłą mozaikę ogniową i stworzy większe wrażenie.

Zobacz film z pokazu Nakaji w Ustce, będziesz miał porównanie obu wyrzutni:

http://www.youtube.com/watch?v=plOlfrX0Fqo

Chociaż TXB475 przed, czy po TXB400 to i tak są niuanse. I to, i to tworzy piękny efekt i jakby tego nie strzelić i tak zrobi mniej więcej jednakowe wrażenie na publiczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z racji tego że ilość kostek się zmieniła wznawiam pytanie :) W jakiej kolejności dać to wszystko:
TXB475 Painting Sky (25) 30mm
TXB592 SKY BROCADE (19) 30mm
JW4055 Mont Everest (20) 25mm
Jw164 Revolution (14) 30mm
JW25 Cudak Battery (25) 20mm
Jw09 Styx (16) 26mm
SM9881 Hi-tec (7) 25mm
Crazy Whisling Comets JW31 (300) 5mm
JW41 Pyton (25) 30mm
Jw38 New Generation 8 (19) 30mm
Jw408 Show of fireworks (49) 30mm
2x Jw1000 (26) 30mm
SM9882 Red Meteor (7) 25mm
SM9880 Babel (7) 25mm
P7649 MONTE TOFINO
JW401-EXCLUSIVE COLLECTION



na wstęp pokazu mam strobo i duży wulkan etna tre.
Myślałem żeby na początek dać styxa, potem połączyć razem , żeby jednocześnie odpaliły red meteor, babel i hi-tec a salej to pomysłów mi brak. Nie wiem gdzie wstawić te dwie jw1000 jedną chciałem dać jako ostatni strzał na finał ale co zrobić z tą drugą to nie wiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...