Skocz do zawartości

30.05.2010 r. - Bychawa - XI Święto Pieroga


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja: XI Święto Pieroga
Miejsce: Bychawa, stadion
Wykonawca: Efekt
Link do filmu:



Władze Bychawy jak co roku postanowiły umilić niedzielne popołudnie mieszkańcom tej i okolicznych miejscowości XI Świętem Pieroga. Koniec maja to początek przeróżnych festynów, więc nie mogłem opuścić odwiedzenia jednego z nich. Miejscowy stadion dość dobrze spełnił rolę terenu imprezy oraz strefy pirotechnicznej. Znajdujące się w niedalekiej odległości wzgórza dodawały uroku scenerii widowiska, które przygotowała firma Efekt z Chełma. Mogłem podziwiać znany mi już wcześniej scenariusz, który ponownie zachwycił mnie i zgromadzoną publiczność. Znowu miałem okazję zobaczyć doskonałe zgranie pirotechniki z tłem muzycznym oraz bardzo dobry dobór efektów. Na niebie co chwila pojawiały się bomby, a całość pomimo niskiego budżetu była przeplatana oprócz baterii sekwencjami z minami oraz rzymskimi ogniami. Finałowa część pokazu to przede wszystkim znakomite kostki kątowe o efekcie chmury crackingu oraz chryzantem przechodzących do koloru niebieskiego, który wraz ze złotem zdominował kolorystycznie widowisko. Uczestnicy Święta Pieroga po raz kolejny nie zostali zawiedzeni realizacją Efektu i znowu mogli oglądać piękny spektakl ognia i muzyki.

Ogólna ocena tak jak w przypadku Juwenaliów - 10/10 ( oby jak najwięcej takich pokazów, które pomimo niewielkiego budżetu tworzą wspaniałe widowisko )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...