Skocz do zawartości
  • 0

Mini pokaz


Mati88

Pytanie

Pompa sylwestrowa minęła, więc myślę, że pomożecie.Od razu na wstępie proszę doświadczonych użytkowników o pomoc i bynajmniej nie chodzi mi tu o doświadczenie z oglądania filmików na youtubie.Chcę same sprawdzone wyrzutnie, bo bardzo zależy mi na dobrym efekcie.
A więc zbliżają się moje urodziny i chce zrobić skromny pokaz, który ma wynieść 60 PLN
Na początku poradziłem się naszego formułowego profesjonalisty-mpiwowskiego i zaproponował:
JW90, JW168, Pluton/NG9 i zrobiłem to w kolejności Pluton,JW168 i na finał JW90 (na wstępie dam parę stroboskopów dużych dla podgrzania atmosfery )
Masz inny, ciekawszy plan? Byłbym bardzo wdzięczny żebyś mi go zaproponował.

No i jeszcze jedno pytanie-łączę wyrzutnie lontami ... ile potrzebuję metrów, żeby nie waliły w tym samym czasie?

Z góry dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cóż...Mpiwowski wybrał jak zwykle najlepsze wyrzutnie jakie możesz dostać w tych cenach.Jeśli chodzi oto ile lontu będziesz potrzebował to musisz poszukać ile każda wyrzutnia strzela.Np pluton 35 sekund (przykład) to dajesz 30-33 cm lontu zawsze musi być trochę mniej lontu żeby nie było przerwy.Łącz opaskami zaciskowymi lub cienkim drucikiem, nie polecam łączenia taśmą, ponieważ może się zdarzyć że taśma od temperatury pęknie zanim lont się odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moze nie mam doswiadczenia...ale polecam Ci pluton-jw168-jw90.Mialem wszytskie i mozesz spokojnie brac,ew. zamiast jw168/plutona cudak.Co bys nie zrobil bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki Kameleon i Orbit za rady, na pewno skorzystam.
A pytanie teraz z innej beczki, ale też ważne.Nie mogę znaleźć na jednej, tej samej stronie, tych 3 właśnie wyrzutni, a przecież nie będę zamawiał 3 oddzielnie :mad:
Znacie jakąś stronie, gdzie będę mógł się zaopatrzyć w te 3 wyrzutnie?

Oczywiście moje pierwsze pytanie dalej aktualnie.Inne wyrzutnie jak najbardziej wchodzą w grę, czekam na Wasze propozycje.

[ Dodano: 2010-01-05, 18:29 ]
Z racji na koszty ułożyłem inny plan (tańszy)
Co sądzicie o takim układzie?

1. SM9880 Babel (13zł)
2. SM9882 Red Meteor(13zł)
3. JW87 Exclusive collection(35zł)
stroboskopy (18zł)

* w kolejności

Plus mam taki pomysł, że dookoła tego wszystkiego, postawie stroboskopy :)
Taki pomysł z niczego, ale może dać nawet fajny efekt.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest właśnie najgorsze, że JW90 nie ma na tej stronie, na której zamawiam ...
Choć myślę, że JW87 nie jest wcale złym zamiennikiem.Owszem,wolałbym JW90, ale nie ma co narzekać.
Właśnie tak myślałem nad plutonem, ale to jest kwestia pieniędzy, jakie będę miał w lutym.
Nie chce zrobić mega wielkiego pokazu, a takie coś przyjemne dla oka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

miałem jw87 :D i zapomniałem na sylwestra ją wynieść w nocy :D została w szafce na następny dzień ją wystrzeliłem no i powiem ci że nie ma tego craclingu na końcu lecz są takie spadające kolorowe gwiazdki :D końcowe leci dosyć nisko i fajnie spada długo się utrzymują czerwone palmy :D o ile pamiętam ta wyrzutnia to świetny finał pokazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mati88 z jakiego sklepu zamawiasz??moze sa tam produkty triplexa bo za meteora wzialbym backyard fun bo meteor byl taki sredni.Co ty na to masz 16 pieknych sh za ~13zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamawiam z www.fajerwerki-net.pl
Podaj symbol tej wyrzutni, bo na tej stronie nie mogę znaleźć (pewnie nie ma)

Dzięki za propozycje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Na www.fajerwerki-net.pl masz odpowiednik (pewnie rownie dobry) http://fajerwerki-net.pl/product/view/135/...c-key.Backyarda nie ma tam.


Nie prawie równie dobry tylko równie dobry, a nawet lepszy. Miałem the magic key, a backyarda miał mój kolega, bardziej spodobała mi się magic key, duże rozpryski to każdy strzale fajny cracking, polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...