Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Sylwester 2009/2010 by Neodo


Neodo

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku pokaz był, że tak powiem ostatnim "konkretnym" pokazem.
Muzyka z filmu znajduje się w jego opisie.
Fajerwerki miały być wszystkie z hestii ale zostałem zrobiony w bambuko z baterią Fan shape która miała mieć crackling i brokat (hestia), miała ona efekt taki jak JW 59, możliwe, że i była to ta bateria. Widać ją na zdjęciu na początku zdjęć fajerwerków. Na pokaz wydałem mniej jak 500 zł. Dokładne nazwy wyrzutni i ich ceny dam jutro. Zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neodo pokaz naprawdę konkretny! Co po niektórzy mówią, że Hestia ma kiepskie fajerwerki, ale ten film pokazuje, że z całą pewnością tak nie jest! Wyrzutnie ustawione w układ FAN pokazały klasę. Byłem pod wrażeniem tych rzymskich ogni ustawionych w układzie FAN. Było ich chyba z 20 ? O ile dobrze policzyłem xP . Szkoda, że nie udało ci się objąć efektu tych rzymiaków. Był widoczny tylko kawałeczek ich efektu... no ale tak to z kręceniem fajerwerków jest.... Bardzo trudno jest wszystko sfilmować. Moja ocena to 9/10 minus 1 za te rzymiaki ! xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz bardzo się mi podobał,niektórzy nie doceniają wyrzutni Hestii,ale każdy Twój film pokazuje,ze Hestia conajmniej dorównuje innym improterom.Moja ocena 8/10 ze względu na operatora kamery,no ale gdy ma się mało miejsca to trudno jest wszystko ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co moim przedmówcy.
Nie doceniacie hestii i mimo tego że kiedyś miała słabe wyrzutnie to teraz ma bardzo dobre więc może przyjzyjcie się do tego.
Pokaz jest super za rok też kupuje kilka dużych wyrzutni hestii i robie pokaz : )
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem troszke o co chodzi z tą wyrzutnią z crackingiem, ale pokaz wporządku. W zasadzie Pegasus wykonał za Ciebie kwestie robocizny, ale już rzymiaki były klasa. Choć zapewniasz, że był to ostatni "konkret" wierze, że za rok znów podzielisz się swoim filmem z pokazu tego typu, bądź lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...