Skocz do zawartości
  • 0

Tani mini stuffik


rademenes95

Pytanie

Juz zakladalem temat co do stuffu do 50 zł , i dzis chcialem kupic moździerz z lidla i duzy zestaw z biedry ale okazalo sie ze duzego zestawu juz nie ma :/ No to teraz pytanie co kupic ? Na pierwszy plan stawiam zeby bylo duzo zabawy , ale z dobrymi efektami . Co polecacie , u mnie w miescie jest lidl,biedronka.intermarche,bricomarche ,netto ,eko ,aldi .

Z góry dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czyli kupiłeś już moździerz za 25zł i jeszcze tyle samo Ci zostało tak?
Skoro masz już moździerz a chcesz mieć zabawę połączoną z efektem, to pozostają rakiety lub rzymiaki.. Proponuję za 25zł zdecydować się na westerny z biedronki lub z lidla atomic assault + detonatory. W interze jest bodajże hong-kong od jumbo za ok. 10zł, też możesz nad nim pomyśleć, a w netto masz shoguna z rakietkami small star rocket - podobno niezłe są. Jeśli jeszcze np nie masz moździerza, a zależy ci na zabawie to w netto dodatkowo też jest duży zestaw hunter za 55zł. Nie wiem czy ta cena nie jest przesadzona, ale zestaw naprawdę okazały z rakietami typu speed IV i innymi pierdołami także zabawy miałbyś aż nadto. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

noto jak kupiłeś mozdzierz to z lidla proponuje rakiety Detonator za 13 .99zł nawet dobre efekty jak na takie rakietki i do tego wyrzutnie kobra za 24.90 wyniesie cie razem 38.89.Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Macie jeszcze jakies propozycje ? Biedronka juz odpada bo zostały w niej juz tylko rzymiaki , których szczerze nie chcę :D Bede sie montowal z kolega na maly "pokaz" , i mamy do dyspozycji okolo 150-170 zł . Moze cos doradzicie ? Chcialbym zeby byly dobre efekty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja już nic nie doradze ponieważ u mnie z tych sklepów co są u ciebie jest tylko lidl i biedra jak w biedrze nic nie ma to mogę tylko doradzić coś z lidla i doradziłem więc to co napisałem sie opłaca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...