Skocz do zawartości
  • 0

Pomocy Stuff Do 500zł


adik0703

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie mieszkam w poznaniu i zamierzam kupić stuff za 500zł może troszeczkę więcej.Ja osobiście bardzo lubię dużo odpalać, czyli zależy mi na ilości i na cenie.

Ps.Mam blisko do E.T.C, Centrum Handlowe M1, Biedrynka, Lidl, Carrefour, Tesco i I.T.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co to ITP :?: :?: Za tą kwote możesz się nieźle pobawić i mieć naprawde ładne efekty. W realu znadziejsz moździerz z Hestii za 39.90, a w Lidlu z SP za 24.99. Do tego dodałbym Detonatory i AS oraz Kobre z Lidla. Zestaw z biedronki za 25 i F2 oraz F3. W praktikerze masz Flesh Light - 19-stke z Hestii za 55 zł. W Realu oprócz Hestii masz wyrzutnie 25 strzałowe za 7o zł w kształcie walca i droższe w kształcie gwiazd i obie są warte zakupu. Do tego weź troszke hukowców czyli zestaw piratek za 9.99 z Reala+gromy z Lidla oraz K2o3. Dobrym przerywnikiem są też wulkany Fuji za 2.69 - 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Całości nie napiszę, ale napiszę co według mnie warto kupić:
Biedronka:
- Zestaw mały (8,99zł),
- Zestaw duży (24,99zł),
- Wyrzutnia 10 strzałów (24,99zł),
Lidl:
- Moździerz 10 szelek (24,99zł),
- Wyrzutnia kobra (24,99zł),

Razem: 108,95 zł.
To tylko to co moim zdaniem warto kupić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam,
JA moge zaproponować taki zestaw :
5204 - 35zł
TB 47 - 40zł
Tb 16- 40 zł
TB 114 - 70zł
TFB1u - 35 zł
la bomba - 12zł
TNT - 8 zł
TB 115 - 120 zł
TA29 - 50 zł
tc5b achtung - 16 zł
P3500 x2 - 4zł

RAZEM 500 zł
i teraz najlepsze :)

GRATISY

SP5001
SP5423
P3200a
paczka 100 szt. hukówek
3x ognie bengalskie
2 x zimne ognie
TRANSPORT GRATIS!!! (na terenie Warszawy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

500zł cholera ciezko. z taka kwota to sie obudziles stanowczo za pozno. teraz pozostaja ci markety. ja raczej bym nie ryzykowal zakupu w necie bo szanse ze dojdzie na sylwka to jakies 50/50, bo jak zamowisz dzisiaj czy jutro to najprawdopodobniej dopiero we wtorek wyślą i jak w srode nie dojdzie to lipa, bo w czwartek chyba tylko za doplata 15zł dowoza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
500zł cholera ciezko. z taka kwota to sie obudziles stanowczo za pozno. teraz pozostaja ci markety. ja raczej bym nie ryzykowal zakupu w necie bo szanse ze dojdzie na sylwka to jakies 50/50, bo jak zamowisz dzisiaj czy jutro to najprawdopodobniej dopiero we wtorek wyślą i jak w srode nie dojdzie to lipa, bo w czwartek chyba tylko za doplata 15zł dowoza.



W naszym i wielu innych sklepach internetowych zamówienia są realizowane do jutra a później to bedzie problem bo poczta czy kurierzy działają słąbiej pomiędzy świętami a sylwestrem.
Jeśli chodzi o zamówienie w naszym sklepie w dniu dzisiejszym towar zostajhe nadany ale jutro to ostatni dzień w którym wysyłamy paczki bo później to 50/50 myślę ze za dużo - ja obstawiałbym 30/70 że dotrze przed sylwestrem:)
Jesteśmy do dyspozycji :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...