Skocz do zawartości
  • 0

Co lepsze???


FireMaan

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Myślę, że skoro FP3 mają podobny huk do He0008, a nie kosztują 14zł za 3szt. tylko 10-14zł za 20szt. to nie kupisz tej, która "bardziej ci sie podoba".

Achtungi Hestii zostały w tym roku ZMIENIONE NA GORSZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie słyszalem na zywo FP3, ale odpaliłem dzisiaj TXP001 i niewiem skad wy możecie wziąśc ze fp3 jest głośniejsze. Ten achtung tak walnął, że bas poszedł spokojnie na kilometr jak nie wiecej. odpalalem kiedy małego achtunga z hestii i mniejwiecej wypadły podobnie z małą przewagą na rzecz triplexa.
jak juz pisalem wczesniej fp3 to napewno hit i nie mam zamiaru tego podwazac, ale do achtungow nie porównujcie tak małych petard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie wierze. moze macie jakies lewe te achtungi albo ja mam jakies dobre, ale to poprostu niemożliwe, zeby tak mała petarda zrobiła huk większy od TXP001. Za rok napewno zrobie porównanie, ale narazie nie uwierze. tym bardziej po filmikach, bo w moim achtungu bas był tak niski (mysle ze 30-40Hz) ze aparat tego poprostu nie nagrał, musiala by byc dobra kamera

EDIT:
znalazłem to czego szukałem.
klatka z filmu FP3NEW
qrn08huqcecvlgvtxyd3.png
klatka z mojego filmu [txp001]
78b1af06c3aa07d2.jpg

odległośc mniejwiecej ta sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tym roku mam TXP001 i FP3NEW oraz kamerę z systemem 5:1 wyposażoną w 5 mikrofonów. Nagram obie petardy i Ci którzy lubią tego typu porównania będą je mieli. Trzeba jednak pamiętać że każdy może mieć inne odczucia w stosunku do tych samych petard i jeśli komuś bardziej podobają się FP3NEW to niech je bierze, a jeśli komuś HE0008 to niech je bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Stawiam cały swój stuff że FP3 jest słabsza od HE008, HE0208 i TXP001 !!!


Na priv wyśle Ci moje personalia byś wiedział, na jaki adres nadać paczke.

Wielkość petardy nie ma bezpośredniego przełożenia na jej jakość. Wiem, że TXP001 bombało mocno, ale FP3 jak już to wiele razy pisałem ma ten niesamowity bass. Z punktu widzenia, to masywna TXP powinna robić większy huk, no ale tak nie jest. Przecież nikt nie ma na celu złego doradzani, a jedynie obiektywnie wyraża swoje spostrzeżenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...