Skocz do zawartości

Kilka pytan


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

wydało mi się, że ten dział jest najodpowiedniejszy do takiego tematu, jak się pomyliłem to wybaczcie

Otóż organizuje finansowo takiego sylwka na domówce ( oczywiście nie u mnie w domu :cool: ) i chciałbym symbolicznie coś zakupić. oczywiście gdybym to ja decydował to ze wszystkimi pieniędzmi udałbym się do hurtowni, no ale.... :mrgreen:

więc budżet jest b. skromny i oscyluje on w granicach 60-90zł

jestem z Tarnowa, co pewnie widać po nicku i oprócz biedronek i innych kerfurów w których nie ma nic ciekawego ( brak Sfinxa w tym roku ) mam do dyspozycji taką mini hurtownię w której rzeczy jest dużo, ale oprócz cyrkownic i achtungów przez kilka lat zawsze byłem zawiedziony. nie pamiętam jakie to dokładnie wyrzutnie i fajerwerki, ale zawsze było to gówno. Jedyne ciekawe rzeczy to w cenach 150+

Dlatego w tym roku postanowiłem kupić jakąś tańszą wyrzutnię, ale po odpowiednim przygotowaniu. W planach miałem 2 sfinxy, no ale wiadomo.

Więc teraz pytania kieruję do Was
co kupić?
zdaje sobie sprawę, że jedyną opcją będzie sklep internetowy
więc, jaki?
może takie coś
http://fajerwerki-korsarz.pl/sklep/index.p...1&Itemid=45
to jest ten sam jw39 co opisywany w dziale pod tym linkiem?
http://www.forumfajerwerki.pl/jw39-show-of...orks-vt3172.htm

bo jest świetny, a i widzę, że cena aktualnie 56zł + przesyłka pewnie jakieś 20-30zł to jeszcze zmieściłbym się w budżecie

chyba, że cos innego, a jak tak to co?
moze w jakims tesco itp coś się znajdzie

i kiedy najpóźniej w tym sklepie pasowałoby zamówić wyrzutnie żeby doszła przed sylwestrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz lepiej kup 2-3 wyrzutnie z serii txb60x i jw90 na finał. nie ma sensu kupowac jednej wyrzutni chyba ze takiej 49-100strz, ale to juz koszty >200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie mógłbym wziąć jw39 i jw90, wychodzi 99zł do tego cyrkownice jakieś, dostaje 10zł gratis na fp3 decybele i z przesyłką płacę około 130zł

taka opcja też wchodziłaby w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Ci następujący zestaw:

1. JW21 Condor - 34,90 zł FILM
2. RSB734 Samuraj - 33,90 zł FILM
3. JW90 Show of Fireworks 33,00 zł


Gratis FP3 Decybele

Ceny na podstawie fajerwerki-korsarz.pl Polecam ten sklep, bardzo dobra obsługa. Wyrzutnie odpal w tej kolejności co napisałem. Na pewno będziesz zadowolony.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw naprawdę konkretny

samuraj condor bardzo ciekawe, nie widziałem wcześniej

tylko strasznie napaliłem się na jw39

ale tak teraz patrzę i wychodzi, że o 10zł więcej policzyłem niż kosztuje jw39

56zł + 33zł za jw 90 + 34zł za samuraja lub kondora = 123zł

jeżeli z tego odbili by mi 10zł ( o ile istnieje taka opcja ) to miałbym do zapłaty 113 + przesyłka czyli jakieś 140zł łącznie co daje mi tylko 10zł więcej niż opcja wcześniej

a samuraj + jw90 + jw39 to już chyba byłoby całkiem w porządku :)?
na decybele namówię kumpla żeby ze mną zamówił to je z nim przetestuje :)
dzięki Wam za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuraja bardzo Ci polecam. Miałem go rok temu i w tym roku mam. Srebrna chryzantemy są na prawdę świetne, ich średnica przebija sporą część wyrzutni 1,2". JW90 wiadomo klasyka i tej wyrzutni reklamować nikomu nie trzeba. Co do JW39 nie widziałem na żywo, ale po tym co Kamil stwierdził w zeszłym roku musi być na prawdę dobra. Jak znajdziesz tyle kasy to chyba najlepszy zestaw z wymienionych, a jak jednak Ci trochę braknie to weź Condora.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się, ze mam hurtownie jorga jakies 800m od osiedla :mrgreen:
ale niestety było tam tylko jw39 new generation więc wlasnie robie zamówienie na korsarzu

ale kupiłem decybelki no i potiwerdzam, ze mocno ładują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...