Skocz do zawartości
  • 0

Jaki stuff kupię?


Zeciarz1

Pytanie

Witam! Czy my może mi ktoś odpowiedziec czy za 100-120zł ułożę ładnego stuffa? Nie musi byc profesjonalny, zalezy mi po prostu na hucznym Sylwestrze! Jeszcze dodam że kumpel bierze ze sobą 6/7 dych więc razem to będzie z ~170-180zł. Jeśli możecie mi doradzic jakąś hurtownię fajerwerków na terenie OPOLSZCZYZNY - jestem z Opola, to byłbym wdzięczny.

P.S nie przepadam za wyrzutniami, ale jeśli znacie jakąś dobrą i tanią, to chętnie się nią zainteresuje, proszę o nazwy firm i modeli, jesli ktoś może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

powiem tak jeśli chcesz mieć huczneo sylwka to musisz kupić wszystkiego po trochu... dodam jeszcze że nie znam żadnej hurtowni z opolszczyzny ale polecam stronę www.fajerwerkimarket.pl. i powiem tak, dobrych i fajnych wyrzutni jest bardzo dużo np:
Bleck meck-kometa, jw168- jorge, jw39-jorge jw90-jorge nie jestem w stanie wypisać chodź 1/10 z fajnych wurzutni ponieważ każdego zainspiruje co innego... tak więc zapraszam na stronke wymienioną wyżej i miłego przeglądania życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak, ale co ja tam kupię za 120zł? Lub 170 nawet... Widzę że ceny tych lepszych są drogie, a samymi petardami się nie zadowolę :P Zresztą ile czasu one by do mnie jechały ? W ile dniu po zakupie bym je miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zazwyczaj 3 dni od zamówienia jednak teraz sezon to do tygodnia mysle.


pozatym nie mysl, ze w hurtowni kupisz wiecej. jakie pięniądze taki stuff. Zreszta uwierz mi za za 170zł da sie ułożyc bardzo fajny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie! ja w zeszłym roku nawet za 12o ułożyłem właśnie na tej stronie;) poprzeglądaj filmiki i one sa naprawde bardzo fajne;) dobrze by było jakbyś napisał jakie efekty ci się podobają, ułatwiłbyś nam pomoc w ułożeniu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecaam strone Youtube i przegladanie po kolei wyrzutni z FM
Wtedy łatwo mozesz sobie sam cos wybrac bo kazdy ma inny gust.

Paczka z FM szła do mnie praktycznie jeden dzien w poniedziałek została wysłana we wtorek juz była. A mieszkamy blisko siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Paczki wysylaja za pobraniem. Jesli chcesz przelewem, to musisz do nich zadzwonic albo napisac i sie dogadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Można płacić przy odbiorze :)

Jak nie masz dużo kasy, a chcesz mieć trochę stuffu to polecam wyrzutnie z serii big bang jorga.

tylko mars i pluton są godne polecenia.

btw. koniecznie wez jw90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...