Skocz do zawartości
  • 0

Kto mi pomoże w dobraniu wyrzutni?


DaN

Pytanie

Witam was!
Hmm.. jak by to zacząć..
Pomóżcie mi w dobraniu jak najlepszych, ale i w miarę tanich wyrzutni za całe 100zł. Całą resztę już mam, tylko wyrzutni zabrakło. Kupował będę na targowisku, gdzie dużo wyrzutni po hurtowych cenach chodzi i w sklepie ( nie hurtowni ) gdzie wszystko hurtowo chodzi. Proszę was, aby te wyrzutnie miały fajne efekty, długo dosyć trwały... Dodam tyle, że lubię crackling, wierzby, peonie i mocne palmy ( oczywiście mi o efekty, a nie o kwiatki chodzi ) :lol:
Dzięki z góry i jeszcze raz was proszę. Byee!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A do jakich firm masz dostępność na bazarze i sklepie?? Dość istotna informacja, bo tak można wypisywac wiele produktów wielu firme bezcelowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm.. nie obrazaj nas. wiemy co to wierzby i peonie za to ty nie wiesz ze palma i wierzba to nie kwiat. tak po 1.
Po 2. za 100zł raczej ciężko Ci będzie dogodzic tym bardziej ze wszystkiego nie bedziesz miał w sklepie jeśli jednak trafisz to proponuje kostki triplexa po ~13zł powiedzmy ze 3+jw90 to bedzie razem ok. 70zł i jw168. Razem ok 100zł wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawdopodobnie dostępne będą Jorge i Hestia. A co do roberto, to nie miałem na celu obrazić was, chyba, że ty tak pomyślałeś.

Btw. Wiem, że palma i wierzba to nie kwiat, ale ogólnie wziąłem. Aż taki głupi nie jestem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no wiesz trafiasz na najwieksze w polsce forum o fajerwerkach i piszesz nam ze peonie to nie kwiaty tylko efekt fajerwerkow. noo prosze cie.

a co do asortymentu to lipa w takim razie troche no ale:
jw90-~30zł
JW07-~15zł
JW05~25zł
JW168-~30zł

ja bym to tak widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Hestii to Colors Thistle i Gold Light. z Jorge Red Meteor i JW90 i to by było chyba na tyle za 1oo zł. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki bardzo za podpowiedzi. Postaram się wybrać najlepsze wyrzutnie i je właśnie zakupię. Jak narazie to na 100% będzie Red Meteor i prawdopodobnie JW90. Te 2 będą na pewno. Jeszcze raz dzięki, oraz temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
no wiesz trafiasz na najwieksze w polsce forum o fajerwerkach i piszesz nam ze peonie to nie kwiaty tylko efekt fajerwerkow. noo prosze cie.

a co do asortymentu to lipa w takim razie troche no ale:
jw90-~30zł
JW07-~15zł
JW05~25zł
JW168-~30zł

ja bym to tak widział

Jesli DaN bedzie kupowal na bazarze to te wyrzutnie beda o kilka zlotych drozsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możliwe, możliwe. Nie chcecie - nie wierzcie, ale tak jest. Sprzedają w cenach hurtowych, czasami o 2zł droższe. A tak w ogóle to jest dyskusja o wyrzutniach czy o cenach na moim targowisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hm... a skad wiesz ze w tym roku są po cenach hurtowych jeśli np. jorge nie udostępnił cennika hurtowego tak gwoli ścisłości tylko offtopem zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
hm... a skad wiesz ze w tym roku są po cenach hurtowych jeśli np. jorge nie udostępnił cennika hurtowego tak gwoli ścisłości tylko offtopem zapytam


Niby nie udostępnia a ja mam od nich cennik :razz: (nie mam żadnego sklepu :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...