Skocz do zawartości

SP0005 Exclusive Line (Super Power)


Lenio

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: SP0005
Nazwa: Exclusive Line
Importer: Super Power
Opis: 20 kul; 450 g prochu w opakowaniu
Efekt: ?
Zdjęcie: http://wrzucacz.pl/file/6291260825779
Wideo: brak
Cena: około 129zł

Wie ktoś coś na temat tego moździerza? W zeszłym roku w Lidlu był ten moździerz, zastanawiałem się, czy opłaca się go kupić za te 129zł. Widziałem też go w Carefourze, ale ceny nie pamiętam. Piszcie wszystko na jego temat, mile widziane opisy efektów, filmy, zdjęcia, wasze opinie itp.itd. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak drożej niż w sklepie :P jak ma kupić tylko to to bez sensu :P nie dość że przepłaci to jeszcze będzie czekał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wczoraj zamówiłem ten moździerz na fajerwerki-net.pl razem z innymi rzeczami do zabawy dla mojej dziewczyny :P Jak tylko do mnie dotrze to przetestuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz innego wyboru to myślę że się opłaca ;) Może dziś do mnie dojdzie to zrobię filmik. Za tę cenę dostajesz 20 ładunków w tym 4 podwójne. Czyli jeden ładunek wypada po ok 4zł. Z drugiej strony za tę cenę można już kupić porządną wyrzutnie...

Filmik 1 szelki z moździerza:
http://www.youtube.com/watch?v=Nw9qr89WI_E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odpaliłem szelkę o efekcie takim jak na filmie "yellow peony" i niestety muszę powiedzieć, że baaaardzo słabo.Możliwe, że miałem jakąś wadliwą ale w to wątpię.Jutro postaram się odpalić inne efekty.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Odpaliłem szelkę o efekcie takim jak na filmie "yellow peony" i niestety muszę powiedzieć, że baaaardzo słabo.Możliwe, że miałem jakąś wadliwą ale w to wątpię.Jutro postaram się odpalić inne efekty.
pozdrawiam


Będę bardzo wdzięczny,jeśli wszystkie efekty będą takie jak twój yellow peony to jednak z niego zrezygnuję :mellow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

38zł na taniefajerwerki.pl z zepsutym opakowaniem...


Ale popsute, nie ma tylko górnej pokrywki, ale szelki i tak nie wylecą bo są przymocowane tak samo jak rura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale popsute, nie ma tylko górnej pokrywki, ale szelki i tak nie wylecą bo są przymocowane tak samo jak rura.


Jak to nie wylecą, o czym ty mówisz?
"Uwaga. W moździeżach brak górnej pokrywy od pudełka. Sam produkt ( tuba i ładunki) jest nienaruszony i w 100% sprawny."

Jak widzisz nic poza opakowaniem nie jest uszkodzone, i zapewnia to sam sprzedawca... A przy okazji Pan Paweł źle napisał MOŹDZIERZ ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Mu chodzi oto, że szelki są przymocowane do kartonu i nie wypadną :)


Dokładnie o to mi chodziło <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem kolejne 2 szelki i w końcu mogę powiedzieć, że polecam ten moździerz :)Efekty były zbliżone wielkością do pumy ale rodzaje tych efektów są wyjątkowe.Efekt Silver gliterry był cudny!Mieniące się iskry wypalały się dopiero kilka metrów nad ziemią.Uczciwie POLECAM ten moździerz.Jak za 33zł nic lepszego nie kupicie(chodzi mi o stosunek ceny do ilości bomb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moździerz miałem rok temu i jakos zapomniałem dodać opinii : D Polecam w 100% efekty są bardzo dobre i co najwazniejsze róznorodne. Szelki leca dość nisko przez co efekt wydaje sie wiekszy. W tym roku takze go kupilem mam nadzieje ze bedzie rownie dobry : > ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...