Skocz do zawartości

KONKURS - WIZUALIZACJA POKAZU - WULKAN ZAKOŃCZONY


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

:!: KONKURS - sponsorowany przez firmę WULKAN z Pruszcza Gdańskiego :!:

wulkanbanner468.jpg

Należy wykonać wizualizację pokazu - pokaz wirtualny.
Pokaz musi być zsynchronizowany z muzyką.
Pokaz ma trwać od 5 do 8min.
Budżet pokazu to 20.000 PLN (dwadzieścia tysięcy złotych Polskich)

Zgłaszać swoje prace można do 19 Grudnia!!
Aby konkurs został rozegrany muszą zostać zgłoszone ogólnie minimum 3 prace!

Koszty użytych materiałów:
6' - 135zł
5' - 100zł
4' - 45zł
3' - 20zł
bateria wachlarz czas ok. 30s. - 500zł
bateria wachlarz czas ok. 10s. - 600zł
shot/mina - 15zł
bateria pionowa 1minuta - 500zł

Wiadomo są to ceny przybliżone!

NAGRODY:
1. bon o wartości 200zł do wykorzystania w www.wulkansklep.pl
2. bon o wartości 100zł do wykorzystania w www.wulkansklep.pl

Koszty wysyłki nagrody pokrywa www.wulkansklep.pl

Warunkiem zgłoszenia się do konkursu jest napisania posta w temacie konkursu gdzie będzie podany link do pliku video z pokazem (youtube, lub każdy inny serwis). Film w serwisie musi mieć tytuł: Pokaz konkursowy – www.wulkanfajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że podkład muzyczny musi być swój? Myślałem szczerze mówiąc że firma da nam swoją ulubioną muzykę po pokaz i my do niej mamy skomponować wizualizację. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgłaszam swoje uczestnictwo:

- WIZUALIZACJA 1
- WIZUALIZACJA 2

Po wielu problemach pragnę zaprezentować wyniki mojej pracy. Na początku chciałbym nadmienić o paru problemach technicznych. Nagrany pokaz w czasie jego trwania skraca się o ok. 0,25 sek, co spowodowało delikatne niedopasowanie cza sówek w pierwszej wizualizacji w 2 jej części. W wizualizacji nr 2 rejestrator źle przetworzył kolory RGB w 2 części filmiku, stąd przy niektórych efektach jest niepotrzebny efekt migania.

Myślę że zastosowana synchronizacja jest do osiągnięcia z systemem V-Blast. Podkłady muzyczne mogę przesłać na maila w pełnej wersji i lepszej jakości niż w serwisie wideo. Starałem się dostosować kolorystykę do miejsca, stąd w nr 1 przeważają fiolety i kolory niebieskie, natomiast w nr 2 kolory cieplejsze, bardziej kolorowe. Nr 2 ma trochę inny finisz, a mianowicie obie części mają podwójne zakończenie w postaci brocade crown oraz peonii w bardzo żywych kolorach, co podkreśla scenerię pokazu. Nr 1 to w miarę równy poziom dynamiki przez całą długość, a nr 2 to bardzo dynamiczna dopiero 2 część. Chciałem poprzez zestawienie dwóch pokazów, trochę, odmiennie zaprojektowanych trafić w gusta również tych wybredniejszych widzów. Lepiej jak firma ma dwa scenariusze, trochę różniące się, tak, aby widz mógł się spodziewać coraz to nowych efektów.

Mam nadzieję że resztę widać na filmikach :wink:

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to możliwe, bardzo bym prosił o jak najszybsze ogłoszenie wyników tego konkursu. Myślę, że nie tylko ja chciałby by jego paczka doszła jeszcze przed sylwestrem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to możliwe, bardzo bym prosił o jak najszybsze ogłoszenie wyników tego konkursu. Myślę, że nie tylko ja chciałby by jego paczka doszła jeszcze przed sylwestrem. :wink:


Aby konkurs został rozegrany muszą zostać zgłoszone ogólnie minimum 3 prace!

Jesli mi ktos powie jak nagrac filmik w RCT3 to wrzuce i ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wyniki w przypadku obu konkursów zostaną ogłoszone dziś wieczorem

Wszystkich biorących udział w konkursie uprzejmie proszę o przesłanie danych do wysyłki na adres admin@wulkanfajerwerki.pl

Pozdrawiam Serdecznie

Monika Radziewicz
Hurtownia Wulkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do konkursu:



Jakośc tragiczna wiem... Youtube maksymalnie pogorszyło jakosc obrazu...

Z serdecznymi pozdrowieniami dla Mpiwowskiego który z góry wie że wygrał konkurs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZWIĄZKU ZE ZGŁOSZENIEM BRAKUJĄCEGO 3 KANDYDATA OGŁOSZENIE WYNIKÓW ZOSTAŁO OPÓŹNIONE

PRZEPRASZAMY

JEDNOCZEŚNIE PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA ORAZ TAK DUŻE ZAANGAŻOWANIE KTÓRE PRZYNIOSŁO WSPANIAŁE EFEKTY...

WYBÓR BYŁ BARDZO TRUDNY

WSZYSTKIE POKAZY BYŁY BARDZO DOBRZE ZSYNCHRONIZOWANE ORAZ DOPASOWANE DO PODKŁADU MUZYCZNEGO

1 MIEJSCE - MPIWOWSKI
2 MIEJSCE - VELIBRUM

JEDNAKŻE ZE WZGLĘDU NA RÓWNOCZEŚNIE WYSOKI POZIOM WIZUALIZACJI POKAZU OSTATNIEGO ZGŁOSZONEGO UCZESTNIKA ORAZ PRZEDSTAWIENIE PRZEZ NIEGO POKAZU W TRAKCIE TRWANIA JEDNEGO UTWORU CHCIELIBYŚMY PRZYZNAĆ DODATKOWĄ NAGRODĘ W WYSOKOŚCI 70 ZŁ. DO WYKORZYSTANIA W SKLEPIE WWW.WULKANSKLEP.PL

WSZYSTKIM JESZCZE RAZ GRATULUJEMY , CZEKAMY NA ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA ORAZ PRZYPOMINAMY O WYSŁANIU DANYCH NA ADRES ADMIN@WULKANFAJERWERKI.PL WRAZ Z NR. TEL

POZDRAWIAM SERDECZNIE
MONIKA RADZIEWICZ
HURTOWNIA WULKAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZWIĄZKU ZE ZGŁOSZENIEM BRAKUJĄCEGO 3 KANDYDATA OGŁOSZENIE WYNIKÓW ZOSTAŁO OPÓŹNIONE

PRZEPRASZAMY

JEDNOCZEŚNIE PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA ORAZ TAK DUŻE ZAANGAŻOWANIE KTÓRE PRZYNIOSŁO WSPANIAŁE EFEKTY...

WYBÓR BYŁ BARDZO TRUDNY

WSZYSTKIE POKAZY BYŁY BARDZO DOBRZE ZSYNCHRONIZOWANE ORAZ DOPASOWANE DO PODKŁADU MUZYCZNEGO

1 MIEJSCE - MPIWOWSKI
2 MIEJSCE - VELIBRUM

JEDNAKŻE ZE WZGLĘDU NA RÓWNOCZEŚNIE WYSOKI POZIOM WIZUALIZACJI POKAZU OSTATNIEGO ZGŁOSZONEGO UCZESTNIKA ORAZ PRZEDSTAWIENIE PRZEZ NIEGO POKAZU W TRAKCIE TRWANIA JEDNEGO UTWORU CHCIELIBYŚMY PRZYZNAĆ DODATKOWĄ NAGRODĘ W WYSOKOŚCI 70 ZŁ. DO WYKORZYSTANIA W SKLEPIE WWW.WULKANSKLEP.PL

WSZYSTKIM JESZCZE RAZ GRATULUJEMY , CZEKAMY NA ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA ORAZ PRZYPOMINAMY O WYSŁANIU DANYCH NA ADRES ADMIN@WULKANFAJERWERKI.PL WRAZ Z NR. TEL

POZDRAWIAM SERDECZNIE
MONIKA RADZIEWICZ
HURTOWNIA WULKAN


Oooo bardzo się cieszę :D Dziekuję serdecznie, że ktoś docenił moją prace bo byłem pewien ze zajme 3 miejsce - nie premiowane nagrodą :lol: A tu jednak bardzo miła niespodzianka :)

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem już zamówienie, Nr. zamówienia to "8"

Dane dodatkowo wysłałem meilem. Doszło wszystko??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że będa przed wigilią. Dziękuje firmie Wulkan i gratluje zwycięzcom i swoim rywalom ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła już moja paczka za konkurs:

4yth54yuh543gyhg43f_by_mpiwowski.jpg

Muszę powiedzieć, że przesyłka bardzo szybka jak w najlepszych sklepach. Oprócz tych fajerwerków co sobie wybrałem dostałem jeszcze gratis paczkę krachmenów.

Bardzo dziękuję firmie Wulkan za organizację takiego super konkursu :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też wszystko dzisiaj dotarło. Dziękuję za szybką realizację i mam nadzieję że wizualizacje się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...