Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Prosba o pomoc... czyli jak puscic z dymem 800zl:)


markosz

Pytanie

Witam mam prosbe do fachowcow to bedzie moje pierwsze takie duze fajerwerkowanie w dodatku ma to byc tez niespodzianka dla narzeczonej bo akurat teraz mamy mala rocznice :mrgreen:

Mysle ze bedzie to pierwsze i ostatnie takie duze wylozenie gotowki na ten cel wiec chcialbym to zrobic tak zeby mojej przyszlej zonce i znajomym koparki do ziemi poopadaly :razz:

Narazie to co wymyslilem i dostalem male podpowiedzi...

SHOW OF FIREWORKS - JW408
EXCLUSIVE COLLECTION - JW401
JW39 NEW
BIG BANG MARS - JW07 x2
BIG BANG PLUTON - JW05
JW2000
BLACK CAT - JW42
CUDAK BATTERY - JW25 x2
JW168 Imagine x2
JW31 Crazy Whistling Comets

Zostaje jeszcze ok 240zl na wydanie jesli wszystko pójdzie dobrze z programem wspolnych zakupow...

Kusi mnie strasznie jeszcze JW418 achilles i nie wiem czy czasem nie dolozyc do niego skoro ma byc ten rabacik :cool:

Mile widziene podpowiedzie na co jeszcze mozna wydac :mrgreen:

Jesli chodzi polaczenie to pomyslalem zeby dac:

JW05 + JW07
JW39 NEW + JW07
2x cudak
JW39 NEW +JW31 Crazy Whistling Comets


Jesli ktos ma propozycje co dodac moze , usunac albo zamienic to bede bardzo wdzieczny bo tak jak pisze to moj pierwszy raz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Można by też na finał użyć JW401. Przed nią TXB593, a jeszcze wcześniej TXB694/TXB685 i TXB612. W ten sposób masz powalający efekt + znacznie mniej przygotowania za dnia i łatwiejszy transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ja wlasnie chyba tez bym byl za dolaczeniem JW401 zamiast JW402 w sumie tyle razy juz ogladalem jej filmiki ale jakos mnie nei przekonuje :wink: moze na live faktycznie lepiej wyglada.....

Na final chcialbym jesli to nie sprawi klopotow JW408... w sumie to ja nie wiem jakie wy te wizje macie bo ja to wogole sobie tego nie potrafiłbym wyobrazic co jak i po czy ma wystrzelic...


Co do Achillesa w sumie racja mozna dodac jeszcze 1 cudaka odpalic 3 na raz i bedzie prawie Achilles hehe

A moze tez zamiast tej JW39 dac np JW56 ??

firawerkoman pokombinuj cos jeszcze :razz: tak do tych 1000zl mozemy smialo dobic.... zalezy mi przede wszystkim zeby to ladnie wygladalo no i moglo by tez chwilke potrwac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli zależy Ci na efektywności to na pewno zdecydowanie lepszym wyborem będzie JW56. Zerknij też na moje propozycję. Filmy wyrzutni znajdziesz na youtube, więc spróbuj oglądac i wyobrażać sobie jak to wygląda w całości. Wizja i misja , hehe :] . A takie techniczne pytanie, jakieś podłoże (palety) na miejscu sobie załatwisz? Nie będzie z tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No widzialem te twoje przyklady powiem ze niezle to wyglada jakos tam sobie poukladalem w glowie heheh...

Hmmm jesli chodzi o palety to sie cos z domu w bagaznik wpakuje.... no chyba ze cos innego uda mi sie zalatwic troche mniejsze gabarytowo.... jakas duuuza sklejka lub cos ale spoko damy rade....


Kurcze cos mi ten FM nie chodzi nie wiem czy tak zapchany czy co....no chyba ze maja przerwe hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Kurcze cos mi ten FM nie chodzi nie wiem czy tak zapchany czy co....no chyba ze maja przerwe hehe


Może uzupełniają towar, który miał podobno w weekend dojść.... :co_jest:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm czy uzupelniaja to nie wiem ale cos mi sie nie wydaje.... Patrzylem na to czego nie bylo wczoraj czyli np JW90 i JW56 i dalej jest niedostepne wiec mysle ze nic nie doszlo a to w sumie nie dobrze :sad:

[ Dodano: 2009-11-23, 18:29 ]
No i d*pa blada z calego pokazu :evil: Jestem wciskly na maxa... dziewczyna dzis zalatwila nam autko na cacy grrrr...Co prawda jej nic sie nie stalo ale auto nie wyglada za dobrze.... Tak wiec ta opcja odpada niestety z powodu braku transportu...nie bede mial jak zatargac palety itd... Ogolnie cala podroz przezuca sie na pociag wiec lipa na maxa...

Ja bede dopiero w PL 18 grudnia wiec do tego czasu auto nie ruszy a później swieta itd wiec napewno nic ztym nie zrobie do nowego roku... No i z reszta ubezpieczalnia i tak za szybko mi autocasco nie wyplaci zapewne...

Kupie wiec tylko wyrzutnie spakuje w torbe i jakos dam rade sie zabrac, najgorsze ze mial z nami jechac jeszce 3 znajomch i ich tez czeka podroz PKP....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: 2009-11-24, 22:01 ]


No i po zakupach :mrgreen:

Co prawda nie mam jeszcze lontu hehe bo ten 2,5mm sie skonczyl a nie wiedzialem czy ten 2mm bedzie dobry ale to zadzwonie jutro i powiem zeby dolaczyli do zamowienia :wink:


Tak jak wspomnialem jakis pozadny pokaz w sensie wielkosci i wiekszym przygotowani nie wchodzi w gre w zwiazku z brakiem transportu ale jednak nie chcialbym wszystkiego odpalac pojedynczo wiec jakies male polaczenia 2, 3, 4 wyrzutni moga byc to sobie juz na miejscu zmontuje wszystko .....

Wybieralem to co mi sie podobalo najbardziej patrzac tylko na filmiki i czytajac na forum co polecacie...

No wiec o to moja lista gadgetow

SHOW OF FIREWORKS - JW408
EXCLUSIVE COLLECTION - JW401
BIG BANG MARS - JW07 x2
BIG BANG PLUTON - JW05 x2
EXCLUSIVE COLLECTION - JW2000
CUDAK BATTERY - JW25 x3
JW168 Imagine 35.00 PLN x2
CRAZY WHISTLING COMETS - JW31
TXB593 Brocade crown with blue stars
P7550 HAWANA
P7620 GREEN BLAST
RED METEOR - SM9882
TXB498 The Magic Key
TXB611 - STARS RAIN


Napewno na sam koniec mojej zabawy chcialbym cos takiego...nie mam za wiele praktyki a nawet wcale ale mysle ze powinno byc ok :wink:

P7620 GREEN BLAST
P7550 HAWANA
TXB593 Brocade crown with blue stars
EXCLUSIVE COLLECTION - JW401

moze tez cos takiego
CRAZY WHISTLING COMETS - JW31
JW168 Imagine 35.00 PLN x2

No sam nie wiem moze cos moglibysice zaproponowac... tylko tak jak mowie nie duze laczenia max 3szt zebym mogl to latwo przeniesc na plaze itd

Tak jak mowie nie mam jeszcze lontu i jutro zamowie z ranca tylko jeszcze mowcie ile

Aaaa i bylbym zapomnial dokladna instrukcje jak i co polaczyc tez oczywiscie poprosze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...