Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Czy sie to oplaca?


p12p12

Pytanie

Witajcie jestem nowy. Jeszcze sie nie znam na petardach i fajerwerkach, dlatego mam pare pytan z zwiazku z cena:
- FP8 2zl
-cyrcoblitz z tropica TR-1M 1zl
-big tiger 5 zl
-pszczolki z jorge 12 szt 3,20zl
-no i korsarki 36 sztuk 11,60 zl
Prosze odpowiedzcie czy te petardy oplacaja sie czy cholernie przeplacone. Z wyżej wymienionych tylko kupilem 2 cyrcoblitze.
Widzialem te ceny w sklepie chemicznym na ul. Gluchej w Siedlcach
Prosze o odpowiedz.
PS Nie smiejscie sie ze mnie, kazdy kiedys zaczyna przygode z fireworksami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Masz rację, każdy zaczyna swoją przygodę z fajerwerkami w jakiś sposób ja np. kiedyś zadawalałem się w sylwester samymi piccolo i od takich małych doszedłem aż po stuff bardzo drogi amatorski ale też profesjonalny. Myślę, że mało kto wie jak ma ci doradzić bo większość osób zajmuje się tu silniejszym asortymentem i innego rodzaju :). Jak na POCZĄTEK sam powinieneś wybrać czym chcesz się nacieszyć w ten dzień i co ci się opłaca kupić, może w niedalekiej przyszłości zainteresuje cię inny rodzaj fajerwerków np. wyrzutnie i wtedy możesz skorzystać z naszej pomocy co ci się bardziej opłaca :)

A jeśli już miał bym coś ci zmienić czy powiedzieć o opłacalności to wykreślił bym big tigera i dodał parę paczek Whisting moon travers, napewno lepsza zabawa i dłuższa niż tak droga, wcale nie aż tak głośna petarda. W przypadku reszty ceny nie są aż tak złe, możesz to kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...