Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

06.10.2009 r. - Pionki - prezentacja bomb włoskich


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

6 października miałem zaszczyt odwiedzić to wyjątkowe wydarzenie, jakim niewątpliwie jest prezentacja włoskich cylindrów. Poznałem ekipę Softray, producenta V-Blasta i mogłem nawet ponosić gaśnice :razz:

Zaprezentowanych zostało 76 pozycji. Ponad 20, to były miny i single shoty, a więc bomb było ok. 50 sztuk. Najpierw strzelone zostały przeróżne waterfalle opatrzone gwiazdkami przechodzącymi w czerwień, zieleń, tudzież strobo. Ja jednak cały czas wyczekiwałem mocniejszych kalibrów. Moje oczekiwania jako pierwsze zaczęły spełniać różne formy polipów. Trzeszczące, migoczące, z gwizdem. Piękny efekt utworzyły farfalle, czyli mocno iskrzące ramiona z ciekawymi pistilami. Było kilka tradycyjnych chryzantem: srebrnych, trzeszczących, brokatowych. Najlepsze jak zawsze okazały się wysokokalibrowe bomby wielostopniowe. Mi najbardziej spodobała się 4-rozrywowa. tworzące trzeszczące mozaiki.

Niestety, aktualnie mogę zaprezentować tylko połowę z zaprezentowanych artykułów, bo cały czas czekam na nagranie z drugiej kamery którą obsługiwałem.

Cieszcie więc oko:

1.


2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.


Do następnego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już miałem okazję przejrzeć te filmiki. Połowa zachwyca, a połowa nie robi na mnie wogóle wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...