Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff do 200 (praktycznie 250) zł


roberto5455

Pytanie

a wiec tak: mam 250zł na fajerwerki jednak ~60zł idzie do biedronki wiadomo
Sfinx, Arctic, Hot x2

reszta do kupienia na fm.pl czyli liczmy ze 200zł
Interesują mnie jakies ładne, tanie wyrzutnie+ moze jakas jedna taka na finał nie za droga (liczyłem na JW90 jak bedzie, a jak nie to moze Condor, albo sfinx pojdzie na finał)

No i nie ukrywam, ze chciałbym też spróbowac tego moździerza za 48 chyba ze znajdzie sie cos lepszego (jakis jeden zestaw ładnych, dużych rakiet jako alternatywa jesli mozdzierz to zly pomysł)

no i moze jakies jedne fajne hukowe.
Zamawiac będę z wami więc będą jakieś zniżki także ze 30zł chyba mozna przekroczyc budzet bo to w granicach tej zniżki będzie tak mi sie wydaje.

Z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

BIG BANG MARS - JW07
U31439 - LILY MAGNOLIA
U17017 - GOLDEN WATERFALL
BIG BANG PLUTON - JW05
BORNEO - JW26
DON'T WORRY BE HAPPY - JW20
JW168 Imagine
TXB382 Moździerz Specjalista (12 pocisków)
THUNDER - JR31

razem - 218.10 zł ( 200 zł + 20 zł gratis zakup 200-500 zł )

Gratisa za wspólne kupowanie jeszcze nie wliczyłem :smile: Na to przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po obejrzeniu kilku filmików zdecydowałem ze musze miec tą wyrzutnie z biedry za 60zł jesli w tym roku bedzie. co wy na to zeby te 60zł ktore mam do biedry na nią przeznaczyc, a zamiast tych 2 wyrzutni Triplexa jeszcze w biedronce Sfinxa, Hota i Arctica?


czy lepiej jednak pozostac przy planie velibruma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...