Skocz do zawartości

13.09.2009 r. - Elizówka ( k. Lublina ) - Owocobranie 2009


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 13.09.2009 r.
Godzina: 20.00
Miejsce: Elizówka ( k. Lublina )
Okazja: Owocobranie 2009
Wykonawca: Fajerwerki AS
Film:



Elizówka słynie głównie ze swojego rynku hurtowego, który wreszcie doczekał się godnego święta. Fajnie że organizatorzy znaleźli sponsorów do zorganizowania takiego przedsięwzięcia. Sam teren to teren marzenie. Równe, puste pole :D Zespół Zakopower, który występował przed pokazem zszedł ze sceny kilkanaście minut przed planem, po czym na scenę wkroczyła Pani organizator która błyskawicznie odliczyła od 10 do 0. Nie zdążyłem nawet uruchomić sprzętu filmującego, a strzelać już zaczęły pierwsze baterie. Bardziej jednak zawiodłem się na kamerze która w ogóle nie załapywała ostrości, przez co obraz przez prawie połowę nagrania jest nieostry.

Przechodząc teraz jednak do oceny samego pokazu… Ostatnio nie mam szczęścia do oglądania wysokobudżetowych dzieł Fajerwerki AS. Tutaj agencja reklamowa również nie dała dużego pola do popisu. Dwie baterie Tropica nie odpaliły ( wina baterii, nie zapłonników ), a JW98 wystrzeliła jednocześnie wszystkie swoje ładunki. Tradycyjnie JW408 zrobiła piękne zamieszanie. TB111 również ładna. Podobała mi się też bateria Tropica o efekcie złotych kokosów ( taka jak druga z zestawu TB305, od 2:40 min ). Dobrze wypadła część z bombami. Od najmniejszych kalibrów (60-65 mm ) aż do 125 mm ładunków w finale. Dobrym pomysłem było wsadzenie na koniec 2 x TB12, która na żywo prezentuje się przepięknie.

Oceny:
Różnorodność efektów: 9+/10
Zastosowane efekty: 9/10
Oryginalność pokazu: 9+/10 ( + z dwa stanowiska z bateriami )
Podkład muzyczny: -/10 ( coś mi się zdaje że narzuciła go agencja reklamy )
Synchronizacja z podkładem: -/10
Finał: 9/10
Wrażenie ogólne: 9/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...