Skocz do zawartości

11.09.09 - Impreza Okolicznościowa


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - 11.09.09

Okazja - Impreza Okolicznościowa
Miejsce - Restauracja Szałe
Godzina - 22.50
Wykonawca - firma Mizet
Długość pokazu - 4,30 min.
Link do obejrzenia filmu na YouTube -



Komentarz:Jak za każdym razem firma MIZET z Kalisza nie nawaliła! Mimo wielkości pokazu, zostały użyte różnorodne rodzaje efektów.Jeśli chodzi o synchronizacje z muzyką to trudno mi coś na ten temat powiedzieć, ponieważ stałem dość daleko od miejsca z którego były wystrzeliwane ładunki i słabo było słychać.W momentach gdy odpalone były bezdźwięczne efekty takie jak: komety czy wiry,usłyszałem urywki podkładu, i muszę przyznać, że za często używają tego samego podkładu, słyszałem już go na poprzednich pokazach.Brakowało mi Bomb o efekcie zielonej i czerwonej peoni oraz Bomb Brocade Crown, oby dwa te efekty są moimi ulubionymi i ich brak przykuł moją uwagę.Jadąc na ten pokaz byłem przygotowany, że nic zadzwyczajnego nie zobaczę dlatego nie mam już więcej uwag i zastrzeżeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest mówić w tym wypadku o pokazie jako całości widowiska bo nie ma zaprezentowanych pełnych jego aspektów. Nie można ocenić scenariusza, a on jest podstawą do wystawienia oceny. Mogę tylko stwierdzić że zaprezentowane zostały różnorodne, ciekawe efekty. Podobało mi się że Mizet nie poprzestał na bateriach i zwykłych bombach, ale znalazł miejsce na wstawienie rzymskich ogni i bomby wodnej ( chociaż trudno mi stwierdzić czy to nie była zwykła bomba która nie wyleciała na odpowiednią wysokość ) oraz finałowego włoskiego cylindra. Szkoda tylko że finał nie był za bardzo dynamiczny, chociaż mogę się domyślać że budżet na to nie pozwolił.

Czekam na kolejne Twoje relacje z pokazów i mam nadzieję że kolejne materiały będą solidną podstawą do oceny nie tylko efektów ale też i scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...