Skocz do zawartości

29.08.2009 r. - Lublin - III. Urodziny Galerii Orkana


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Galeria Orkana
Czas: 21:15
Okazja: III. Urodziny Galerii
Wykonawca: Fajerwerki AS
Czas trwania: 5.5 minuty
Zdjęcia:
start1j.jpg
ss850562.jpgss850566.jpgss850567.jpg
ss850569.jpg
ss850587.jpg
ss850589.jpg
ss850610.jpg
ss850625g.jpg
ss850638.jpg
ss850639.jpg

Fajerwerki przed pokazem:


Film:
(polecam kliknąć HD )
Użyte baterie: TB305 x 2 TB111 x 4 TB200 x 2 JW49 x 2 JW408 x 2 JW2001 x 2 TB304 x 2 JW56 x 2

Na ten pokaz czekałem z niecierpliwością bo wiedziałem że przygotuje go jedna z moich ulubionych firm czyli Fajerwerki AS. Domyślałem się że budżet nie będzie powalający i nie będzie to ogromne widowisko, jednak jak zawsze było efektownie. Teren na którym pokaz się odbył pozostawał wiele do życzenia. Ze względów bezpieczeństwa nie można było użyć żadnych bomb. Największy kaliber był z wyrzutni TB200, u której wynosił 50 mm. To wystarczyło aby zapewnić potężne efekty. Od początku było bardzo dynamicznie. Baterie były strzelane po dwie na raz ( w przypadku TB111 4 jednocześnie ) co sprawiało że na niebie cały czas coś się działo. Przy takim terenie i budżecie trudno byłoby strzelić coś lepszego, dlatego serdecznie gratuluję firmie udanego pokazu. Mam nadzieję że kiedyś jeszcze zobaczę widowisko z większym budżetem w wykonaniu Fajerwerki AS.

Ocena:
I. Różnorodność efektów – 10/10
II. Synchronizacja z podkładem – -/10 ( nie za bardzo słyszałem podkład. Zresztą przy takiej wielkości pokazu ciężko jest coś synchronizować )
III. Oryginalność pokazu - 10/10
IV. Finał 9/10
IV. Efekt ogólny 10/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - pokaz taki sobie. Rozumiem, że budżet pozwolił tylko na tyle ale można było wykorzystać np. rzymskie ognie czy wachlarze, które z pewnością urozmaiciłyby całe widowisko.
A tak, ograniczono się jedynie do wyrzutni, które momentami robiły wrażenie jednej dużej nawalanki. Jeśli chodzi o użyte materiały to uważam, że były bardzo dobre. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wyrzutnia TB200 i JW2001.
A finał... dość blado wyszedł. W zasadzie nie było wiadomo czy pokaz już się skończył, czy zaraz będzie coś leciało, tym bardziej że muzyka po ostatniej wyrzutni dalej grała.

Różnorodność efektów - 7/10
Podkład muzyczny - 10/10
Synchronizacja z muzyką - trudno ocenić
Finał - 6/10
Ogólne wrażenia - 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym rzecz że na wachlarze ani rzymskie ognie ( pod szerokim kątem ) nie można było sobie pozwolić ze względu na teren. Szczególnie jeśli chodzi o te z długim opadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się pokaz podobał :mrgreen: naprawdę spora dynamika, efekty baterii w niektórych przypadkach bardzo piękne. Nic dodać nic ująć. Także gratuluję firmie Fajerwerki AS dobrego widowiska.

Ocena:
I. Różnorodność efektów – 10/10
II. Oryginalność pokazu - 9/10
III. Finał 7/10
IV. Efekt ogólny 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...