Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

[ZDJĘCIA + FILM] Zimowy mini pokaz


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jutro jadę nad jezioro, na kulig. Będzie dużo znajomych których trzeba będzie trochę zadowolić. Niestety nie zdążyłem zamówić niczego z internetu, więc zdany jestem na to co mi zostało z sylwestra.

Początek pokazu:
- fontanna imaginary church
- 6 x rzymskie ognie 15 strzałowe w V-shape, po środku wyrzutnia sonic z komety
- rzymski ogień colorful peony
- finał - 4 x hydra hummer odpalone w zamyśle jednocześnie

Zostały mi jeszcze 2 opakowania stealth commandów. Myślę żeby kilka ich dać na początek pokazu, kilka pod koniec. Gdzieś znajdą się jeszcze air bomby i cyrcoblitze.

Całość podłączona będzie pod jeden lont.

Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:
Jeżeli chcecie, to wgram film około poniedziałku.

Zdjęcia:

- http://www.photofireworks.pl/view.php?file...99_ss850388.jpg
- http://www.photofireworks.pl/view.php?file...95_ss850391.jpg

Rzymskie wsadziłem w zużyte JW56 ( stało 2,5 miesiąca na dworze ! ). Całość połączę dopiero na miejscu, ponieważ teraz nie mam taśmy izolacyjnej ( mam nadzieję że gdzieś ją dostanę jutro rano )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki zostały wczoraj zgodnie z umową odpalone. Wszystko wyszło jak trzeba. Może poza tym, że hydry się odłączyły i musiałem odpalać je osobno. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie mała wyrzutnia Sonic z Komety. Efekty reszty już znałem więc nie był dla mnie zaskoczeniem, aczkolwiek publiczności podobało się.

ss850667.jpg
w768.png

Film -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to spoko ale trochę nie udany...te rzymskie dziwne :neutral:
Ale tak to może być :wink: wiem że byłoby dużo lepiej,ale to pozostałości po sylwestrze :razz: Mimo wszystko tak sobie 4/5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ładnie :P Choć lepiej byłoby (moim zdaniem), gdyby Hydra Hummer`y były po bokach a na środku tylko Sonic i jeden-dwa rzymiaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak w sylwestra ( 4 x 4 hydry w FAN-ie ) i słabo to wyszło.

Następne "pokazy" będą lepsze :wink: To było zrobione z samiuśkich resztek, więc cudów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oczekiwać jakiś cudów bo takich małych rzeczach. Pokaz wyszedł naprawdę ładnie jak na użyte fajerwerki. Najbardziej spodobały mi się rzymskie o efekcie grubej czerwonej komety. Reszta wypadła przeciętnie. Ten mini pokazik oceniam na 8/10 bo nawet ładny efekt wyciągnąłeś z tych fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny pokaz ;). Bez dużego hałasu, a efekty ładne. Właśnie jak nazywa się ten rzymiak z tymi czerwonymi kometami, o których mówi mpi. ? Możecie mi podać dokładną nazwę, importera i symbol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Podaj Ty mi lepiej minutę filmu bo było kilka rodzajów komet. Białe komety ze środka filmy są z SP047, a pod koniec ( cracklingowe ) z 1980 Hydra Hummer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekie wielkie chodziło mi o 0.55 sec
w swoim pokazie sylwestrowym palnuje połaczyć na skos te białe z czerwonymi (3 biłae po lewej stronie i 3 czerwone po prawej ) tylko ciekawe jaki efekt bedzie xD a i jeszcze jak bys mógł powiedziec gdzie je kupiłes to by było super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 0,55 min były SP047 z Super Powera. Kupiłem je w Super Powerze :smile: W tym roku też ich użyję, tyle że w układzie V V V po 2 szt, czyli razem 12 sztuk 10 strzałowych rzymskich, co daje nam 120 srebrnych komet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...