Skocz do zawartości

Kompletny brak wyobraźni.


fpshooter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dawno nic nie pisałem, ale dziś przeglądając filmiki na yt znalazłem takie o to "wyczyny" pseudo-pirotechników. Filmik przedstawia "pokaz" WOŚP w Świdnicy. Oglądajcie uważnie i powiedzcie mi co sądzicie o kolesiach co "to" wykonali. BiG pisał kiedyś, że widział w życiu różne cuda. Mi się wydawało, że niewiele mnie może zaskoczyć, a jednak... To są wyczyny w stylu bezmózgich (h)Amerykanów niebezpieczne dla nich i publiki. Z resztą oceniajcie sami w tym temacie np. pod takim kątem:
Bezpieczna odległość, "system" odpalania, odpowiedzialność, narażenie na szkody itp. Jak dla mnie pokaz 5/10 (odbiegając od sposobu odpalenia), a za głupotę 11/10....

Pzdr
fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ten budynek pewnie był osmolony :D Szczególnie po tych minach od 30 sek.
Pokaz z balkonu, który jest niewiele większy od tego, który ja mam w domu - pogratulować tylko ;d
Oglądam se dalej, a tu prosze panowie sami se odpalają fajerwerki :twisted: No nie ma co, niezły hardkor..
Ciekawe, co to za firma(?)
3/10 pod względami bezpieczeństwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma "krzak" jakby co niektórzy powiedzieli. Nie wróżę im długiego i zdrowego życia. Oby zmądrzeli zanim dojdzie do tragedii. Odpalać 5" "z ręki" to głupota w czystej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno. Jak oni zmieścili tyle moździerzy na tym balkonie?
Trzeba tylko pamiętać że jak jedna "porządna" firma nie przyjmie jakiegoś zlecenia to znajdzie się inna która zrobi to z dużą chęcią.

Oceniając odczucia wizualne to pokaz jak najbardziej ok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi takich ludzi. Mogliby przynajmniej robić to na dachu (wiecej przestrzeni do ucieczki). Ciekawe, czy były jakieś poparzenia przy ręcznym odpalaniu fajerwerków takiego kalibru w odległosci ok. 3-4m... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG jakie d*****e

za bezpieczeństwo -100000000/10 :evil:

co to ma w ogóle być jakby jakaś jedna tam na tym balkonie wybuchła to po 1 mogli by zginąć, po 2 mogła by reszta powybuchać, po 3 mogli zranić oglądających. Nie do przewidzenia co by się tam działo. W skrócie MASAKRA. gratuluje rozumu, jak widać firma krzak stara się jak najwięcej zarobić i robi pokazy definitywnie nie do robienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świetnie :neutral:
Ciekawe skąd oni w ogóle mają koncesję na MW?
To już amatorskie pokazy które tutaj niektórzy prezentują są bardziej bezpieczne od tego co na filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...