Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Kolejny problem :/


sewer1412

Pytanie

No niestety mam kolejny problem. Chcę za rok kupić jw90 . Wszystko by było ok gdyby nie... no właśnie. Nie mam jej gdzie odpalić :!: Myślałem że na drodze ale po namyśle zrezygnowałem ponieważ wiem że kaliber jest duży (30mm) i efekt też będzie duży. To cały ten efekt pójdzie w domy i w drzewa :oops: I teraz: mam odpalać na drodze (zaryzykować) czy gdzieś indziej? Mówię: resztę będę odpalał na drodze bo to nie będą kątówki. Tylko się na tą jw90 zastanawiam... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zrób tak jak ja: przed odpaleniem znajdź jakiś kawałek drogi bez kabli, drzew i innych przeszkód na odcinku ok. 8-10m (pewnie wystarczy mniej) zobacz mój film jw90 i wywnioskuj z niego ile przestrzeni wystarczy.

#edit: veli link nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

353 Dni do Sylwestra a ty już masz problemy i przemyślenia w głowie co to będzie aj co to będzie jak za ten rok kupie fajerwerki i nie będę miał gdzie strzelać. Takie tematy już są trochę wkurzające. Jeżeli uważasz że nie ma warunków i coś musi być źle to jej nie kupuj i już. Najlepszym sposobem będzie zrobienie tego tak jak narysował velibrum. Na sylwestra właśnie sąsiad tak strzelał obok mnie (również JW90) postawił ją na ulicy i pomimo tego że obok były linie telefoniczne to nic się nie stało, można powiedzieć że szczęście. Ale myślę że jak pochodzisz trochę po ulicy i sie po rozglądasz to znajdziesz dobre miejsce z którego będziesz musiał strzelać, nawet jeśli będziesz musiał odjeść np 100 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...