Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Pokaz sylwestrowy - Velibrum


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Po licznych kłopotach z programami do obróbki oto jest mój film :razz:

http://pl.youtube.com/watch?v=-GD30VBPBPM

Jak chcecie to mogę zgrać oryginalny plik na send space.

EDIT: Nie wiem jak mogłem zapomnieć o temacie który już założyłem. Ale już skasowałem :razz: Więc napiszę co tam napisałem:

Na początek pójdzie niezłomny ballet
- później fontanny w |/ takim układzie
- fontanno-wyrzutnia SP5003 z super power

Następnie odpalone zostaną połączone wyrzutnie:
- red military z maxsemu
- cool exhounter z maxsemu
- kasjopeja
- mars
- uran
- pluton
- hot
- arctic
- babel
- cudak battery
- little stars
- condor
- P5204 z super powera
- sfinx

Następnie wyrzutnia rzymskich
- najpierw ta z hydrami
- później 2 z silver rainami i colorful peony

Na wielki finał JW56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Ładne :mrgreen: Muzyka czy pasuje ? hmm :smile:
No ale wyrzutnie ładne, JW56 też i ta z Super Power :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka - dałem taką jaka się podobała mi. No i Herrowi :lol: Nie no wybrałem taką jaka była pod ręką, bo na szukanie nie miałem czasu ze względu na to że nie robiłem tego na swoim kompie.

No i na filmie nie wszystko wyszło tak jak powinno. Np. wyrzutnia rzymskich, nagrała się koszmarnie. Bo kolega włączył małe przybliżenie i tak już wyszło. Tak samo JW56 nie zostało objęte w całości. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie będę jakiś milszy dla ciebie tylko ocenie tak jak każdego równo :twisted:

Muzyka niezbyt mi się podobała. Montaż też dosyć kiepski, ale pod koniec lepiej to poszło. Co do efektów no to jak zwykle były ładne :wink:

Ogólnie twój film oceniam 4/10 przepraszam :razz:
a twój sylwek na 8/10.

PS: Nadal uważam, że za blisko stoisz, źle się ogląda takie efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpiwowski, czytaj proszę co jest już napisane :razz:
"Bo kolega włączył małe przybliżenie i tak już wyszło." No i to niestety nie ja filmowałem. Ja tylko podziwiałem efekty i odpalałem. A mówiłem żeby się jeszcze odsunął.
Jeśli chodzi o montaż to tylko zrobienie napisów początkowych, końcowych, podpisanie co kiedy strzelało i już. Dla mnie ważne żeby było proste i przejrzyste :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dam swój komentarz a zacznę od ocen:
Stuff 9/10
Połączenie efektów 7/10
Film 4/10 (kamerzysta powinien dostać po d...)
Muzyka i montaż 5/10
Ogólnie miałeś czym strzelać, niestety, w moim odczuciu, nie wykorzystałeś w pełni potencjału drzemiącego w Twoim stuffie. Musisz jeszcze popracować nad łączeniem efektów lub zastosować szybsze lonty, aby uniknąć rozjazdów i asynchro. Bierz przykład z Nostry to daleko zajdziesz... Moja ogólna ocena 6,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi takie połączenie efektów się podobało :wink:
I będę robił tak żeby mi się podobało :razz: Stosować szybszych lontów też nie będę bo wolę trochę dłużej oko nacieszyć. Jedyne co zrobię to w przyszłym roku łączenie będzie tylko poprzez taśmę izolacyjną. Bo tam gdzie połączyłem zwykłą to lont 2 razy uciekł. No ale na filmie zrobiłem tak że tego nie widać :razz:

EDIT: "(kamerzysta powinien dostać po d...) " nie martw się, dostał :lol: oj dostał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...