Skocz do zawartości
  • 0

problem z moździerzem


neone

Pytanie

dlaczego moje szelki z moździerza nie leciały za wysoko i w górze bardzo wirowały... wy też tak mieliście?? w załączniku jest jakby pomoc wizualna

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Felix1

boshe, to normalne mi tez wylatywało tak że się kręciło nie zawsze wylatuje w takiej pozycji |

nie ma w tym nic dziwnego ani żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a jak oglądałem filmiki to leciały proste i o wiele wyzej... mój to moze troche wyżej niż drzewa a brocade crown opadało aż do ziemi i jeszcze sie tam paliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

niech zgadnę mówisz o SP0008? XD
Też go miałem i miałem to samo. Leciało aż do ziemi. Ale czy to źłe? Właśnie chyba dobrze nie wiem czemu uważasz to za problem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko przebiegało normalnie. Moje szelki też tak się zachowywały. To że tak wirowały to pewnie dlatego że podczas wylotu obijały się o ścianki rury :grin: A to że nisko lecą to też normalne... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak masz racje :D był cudowny ... nie no spodziewałem sie że poleci wyżej bo gdyby nawet to ten efekt byłby przepienky gdyby utrzymał sie cały czas na wysokości... troche sie bałem bo opadały na ziemie na trawe i sie paliły dosyć długo ale na niebie był z 8 sekund xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dlaczego miałem z biedronki i z hestii to z biedronki walił lepiej. ale z biedronki 1 mail jakols wade bo wylecial na jakieś 5 m w góre i walną tak że te kolrowe fajerwerki uderzyły w ziemie i eksplodowały ale ogólnie to z biedry miał lepsze efekty od tego z hestii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dlaczego miałem z biedronki i z hestii to z biedronki walił lepiej. ale z biedronki 1 mail jakols wade bo wylecial na jakieś 5 m w góre i walną tak że te kolrowe fajerwerki uderzyły w ziemie i eksplodowały ale ogólnie to z biedry miał lepsze efekty od tego z hestii .


Twój post jest bardzo inteligenty (STOP DZIECIOM NEO) czy ty przypadkiem nie jesteś blondynką dlaczego z biedronki był lepszy?? no bo był i tyle, jeżeli nie rozumiesz mojej wypowiedzi to złóż mailem zażalenie do głównej siedziby hestii i zadaj im to pytanie (ŻAL) a twój problem to może twoja wina bo może źle wsadziłeś szelke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szelka była wsadzona dobrze, prawdopodobnie miał za mało prochu do "wylotu"
Co do twojego ostatniego posta:można z niego wywnioskować , że sam dziecko neo jesteś , chłopie ogarnij się i zobacz co piszesz...normalnie jak manekin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...