Skocz do zawartości

01.01.2009 - Londyn - Nowy Rok 2009 (Wlk. Brytania)


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Data - 01.01.2009.
Okazja - powitanie Nowego Roku 2009
Miejsce - London Eye i Tamiza
Godzina - 00:00 GMT
Wykonawca - Groupe F (Francja) z udziałem Phoenix Fireworks (Anglia)
Długość pokazu - 11 minut
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=tHMVdhEp-Tw&...re=channel_page

Niesamowity pokaz na powitanie Nowego Roku. Firma Groupe F słynie ze wspaniałych spektakli pirotechnicznych
i po raz kolejny udowodnili, że potrafią wykonać coś niesamowitego.
Ładunki były odpalane z 3 barek ustawionych na Tamizie oraz z London Eye. I właśnie fajerwerki główne single shoty
zamontowane na tym kole robiły ogromne wrażenie. A finał... brak słów. Co prawda na filmie jest jeden wielki błysk i huk
ale podejrzewam, że tam na miejscu wyglądało to pięknie.
Sądzę jednak, że tegoroczny pokaz w Londynie był mniejszy niż ten rok temu ale mimo tego wyglądał niesamowicie.
I pomyśleć, że firma Groupe F organizowała Wianki w W-wie 2006... byłem głupi, że nie poszedłem.

Pokaz w Londynie oczywiście 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że jakby ktoś nie wiedział to Group F dała też czadu swego czasu w Polsce. Ci którzy chadzają na Wianki w Warszawie powinni to pamiętać. W 2006 dali pokaz swoich możliwości odpalając spektakularny pokaz z 2 75m barek (w zeszłorocznych wiankach użyto barek 35m) zakotwiczonych na środku Wisły. Jak znajdę filmik (mam gdzieś na CD) to uploaduję na yt. A co do pokazu w Londynie to jak zwykle super, extra wypasiony, ale czego oczekiwać po budżecie 1kk funciaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...