Skocz do zawartości

[FILM] Mój Sylwester 2008/2009


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

A więc postanowiłem już teraz założyć już teraz ten temat ponieważ codziennie coś strzelam:

25.12.2008 --> http://pl.youtube.com/watch?v=j07Q2ipjlFE

26.12.2008 --> http://pl.youtube.com/watch?v=X8iRxQJmRJc (wczoraj ,,trochę" przesadziłem)

27.12.2008 --> więc dzisiaj nic nie puściłem tylko same petardy których nie nagrywałem)

28.12.2008 --> odpaliłem jedną rakietę Sky Rocket, średnią z Hong-Konga, 2 cyrkownice JM01 i jedną z Maxsemu. Filmu nie nagrywałem ale dzisiaj nagram.

29.12.2008 -->Odpalę jedną rakietę z Tigra, 2 Cyrkownice i 1 rakietę Sky
Rocket oraz bączki Wszystko nagram (może jeszcze odpalę)

30.12.2008 -->


Codziennie będę zamieszczał filmy tego co już odpaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacząłeś imprezować troszkę przed Sylwestrem :mrgreen: , ale to dobrze.
Sky Rockets, jakaś rakietka(nie zauważyłem nazwy) i cyrkoblitz to chyba dobra zapowiedź Sylwestra z Twojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
zaszalałeś piękny ten moździeż w nastepnym roku kupię go pewnie .
ps: sylwester jest 31.12.08 a nie 26.12.2008 ;P


Czytaj ze zrozumieniem to nie trudne a w twoim wieku już się powinno umieć

A więc postanowiłem już teraz założyć już teraz ten temat ponieważ codziennie coś strzelam:


Bardzo ładny ten moździerz JW47 i te rakietki szkoda że ich nie kupiłem a miałem w planach :mrgreen: Możesz potem tych filmików użyć do zrobienia trailera sylwka tak jak mpi , ale nie wystrzel wszystkiego bo nic nie zostanie :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie jest błąd New Generation 13 to nie jest JW63 tylko JW69 :wink: drobny szczegół ale...

A poza tym przyjemnie się oglądało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś strasznie delikatne te wybuchy się wydają, w ogóle nie oddają efektu fajerwerek, stuff miałeś bardzo dobry lecz Twój aparat/kamera nie są w stanie oddac efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest trochę słabej jakości , ale pokaz był naprawdę niezły.
Czy była tam jakaś publika , bo ciekawy jestem reakcji na JW402 , czyli na finalną wyrzutnie.

Moja ocena filmu to 7/10
Pokazu 9/10 , za widoczne przerwy między wyrzutniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...